Mano asmeninis priemonių TOP 5 iš: MAYBELLINE

maybelline kosmetika atsiliepimai

Maybelline kosmetika man visada buvo prie širdies. Visada patikrinu, kas naujo, susidomiu naujienomis. 😊 Labiausiai traukia kreminės pudros ir blakstienų tušai šio prekės ženklo, nes jie man labiausiai yra pasiteisinę iš to, ką teko bandyti. Šiame įraše noriu pasidalinti savo TOP 5. 

 

Jeigu noriu lengvos kreminės pudros, visada grįžtu prie šios. Lengva konsistencija pakankamai maskuoja, tačiau nesukuria “cakey” kaukės efekto. Svarbiausia dalis MAN: nekemša odos porų, tinka aknės kamuojamai odai. Pati iš savęs nėra “glowy”, kiek įmanoma sudžiūva matinė. Kainuoja nedaug. Labai vykęs produktas. Apskritai ši FIT ME linija iš Maybelline yra nuostabi.

Patinka, kaip draugauja tarpusavyje šio tušo formulė ir šepetėlis. Pavyksta nepridėti pernelyg daug ir nesulipinti, pavyksta neapsunkinti blakstienų ir išgauti riestumą, o atsparumas vandeniui – malonus pliusas. Ypač man tokiai, kuri linkusi dažnai ašaroti (dažniausiai ne dėl emocinių sumetimų😁). Pirktas mano pačios ne vieną ir ne du kartus, rekomenduotas irgi ne kartą.

Kai tik pasirodė šie blizgiai ir gavau juos testuoti (prieš keletą metų), tai dulkėjo stalčiuje ir neprilipo kasdienai. Tačiau vėliau suteikiau antrą šansą ir dabar galiu drąsiai teigti, kad jie – mano mėgstamiausi. Man labiausiai patinka juos aplikuoti ant lūpų pieštukais padažytų lūpų – daug geriau ir gražiau atsiskleidžia blizgių spalvos, negu ant nuogų lūpų. Mano mėgstamiausi atspalviai: Petal, Stone, Pearl, Silk. Blizgiai skaniai kvepia, yra pigmentuoti, skanaus skonio, patogus didelis ir minkštas šepetėlis, puoselėja lūpas. Tobuli.

Jau sakiau – FIT ME linija man patinka. Mėgstamiausiu greitai tapo ir visai neseniai įsigytas maskuoklis iš šios linijos. Su kempinėle jis išsisklaido į nieką – beauty blenderis labai “suvalgo” jį, tačiau aš jį pradėjau sklaidyti pirštais ir negaliu atsidžiaugti. Vėl gi – visiškai saugus aknės kamuojamai odai, nekemša porų. Tai man yra milžiniškas pliusas, nes turiu tokią linkusią kimštis odą. Jei padaugini – subėga į raukšeles, tačiau netragediškai. Užfiksuotas pudra, šis maskuoklis aplamai stovi gražiai ir ilgai. Pigus ir fainas.

Šie lūpdažiai yra arba love, arba hate. Mačiau visokių atsiliepimų – arba merginoms žiauriai patinka arba žiauriai ne ir nėr to viduriuko. 😁 Aš esu prie tų, kurioms patinka. Man jie ilgai laikosi, gražiai atrodo ant lūpų. Jei išnešioji ilgą laiką – pasausina lūpas, tačiau ne taip, kad situacijos nepataisytų iš karto po to pasiteptas lūpų balzamas ar kita lūpas drėkinanti priemonė. Daugumą erzina pradžioje pasirodantis lipnumas – iš ties šie lūpų dažai linkę į lipnumą, tačiau kai pradžiūva – jis nėra toks pastebimas. Šiuo metu kosmetinėje turiu kelias spalvas šių lūpdažių. ☺️

O tu ar turi savo TOP priemonę ar net kelias  iš Maybelline? Pasidalink komentaruose po šiuo įrašu – labai norėčiau sužinoti Tavo mylimiausius, galbūt atrasiu kažką naujo pati! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: