Atsiliepimas: Sheglam – Starry Wish Liquid Eyeshadow Trio skysti, blizgūs akių šešėliai

sheglam kosmetika atsiliepimai

Kartais taip norisi pasiblizginti. 😁 Aš esu tikra šarka – kas blizga, nuo to negaliu atitraukt akių. Išbandžiau Sheglam prekės ženklo skystus, blizgius akių šešėlius – maniau, bus daugiau blizgesio mano makiažuose. 😁

Bet… tam blizgesiui susikurti, deja, reikia ieškoti kitokių priemonių. Nors iki šiol niekada nesu turėjus ar mėginus panašios priemonės, ilgai nereikėjo laukti, kad susivokti, jog šitos priemonės tikrai ne kokios. 

sheglam kosmetika atsiliepimai

Aprašymas:

Your wish is granted! SHEGLAM Starry Wish Liquid Trio features three dazzling shades of long-wearing liquid eyeshadow that glide onto lids effortlessly, adding crease-free, shimmery dimension to every look. Swipe on one layer for dazzling daytime looks or layer up for ultra-glam looks that light up the night!

Buvo galima pasirinkti iš kelių spalvinių variantų, aš išsirinkau North Star rinkinuką, kuriame – du šilti atspalviai ir vienas sidabrinis. 

sheglam kosmetika atsiliepimai
sheglam kosmetika atsiliepimai

Bandžiau kelis kartus, bet po paskutiniojo produktai iškeliavo į šiukšlinę. 

Pirmąjį kartą tepiau ant akių šešėlių. Buvau pasidarius įvaizdį, bet dažnai kai ateinu į vonią nusiplaut makiažo, paeksperimentuoju – pasipaišau lainerį, va blizgučių užsidedu ar kokį naują lūpdažį užsidedu – nu be rizikos, niekur eit jau nebereikia ir aš jau tuoj viską nusiplausiu, tai… whatever. 😁 Na ir žodžiu prisiminiau, kad turiu šiuos blizgaliukus. Pasitepiau ir pastebėjau, kad jie „atkelia” produktą. Ten, kur tepiau skystus blizgučius, po apačia esantys šešėliai išsitrynė, išsivaikščiojo, atsiskyrė ir liko plotas plikas. 😂 Nelabai patiko. 

Antrą kartą, kadangi žinojau apie priemonių pakėlimą, bandžiau šitą produktą aplikuoti ant nuogo akies voko – tik padengto makiažo pagrindu. Plonyyyčiu jo sluoksniu. Tepiausi blizgaliukus ir voko odą pradėjo perštėti, graužti, akys ašaroti. ❤️ Viso gero. 

sheglam kosmetika atsiliepimai

Bet kokia kosmetika, ar tai pigi Sheglam ar prabangi – jeigu graužia, peršti ar ašaroja akys, daugiau jos nebenaudoju. Tai daugiau ir nebebandžiau šitų blizgančių šešėlių, nerekomenduoju ir pačiai. 😊 

Prisimenu mokyklos laikus, kai naudodavau mane alergizuojančią kosmetiką – niekada nenustodavo pasidažius ašaroti akys, o kartą net žaizda buvo atsivėrus ant voko odos. 😂🙏 Aš jau nebe mokyklinukė tai šiek tiek smegenų daugiau turiu ir tokių klaidų nebekartoju. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: