Atsiliepimas: NYX – Thick It Stick It antakių tušas

NYX kosmetika atsiliepimai

Ar tau būna, kad pirmus kartus pabandai kažkokį kosmetikos produktą ir nu visiškai nepatinka, tačiau meilė ir simpatija išsivysto kiek vėliau, laikui bėgant? 😁 Man būna neretai ir taip pat buvo su šiuo antakiu tušu. 

Iš pradžių šį tušą pabandžiau ir numečiau į stalčių – trūko man jame kažko, tai naudojau kitą produktą – Eveline Brow & Go. Pastarasis baigėsi, o tada po ranka turėjau tik NYX Thick It Stick It. 😁 Nu ir man visai prilipo, patiko, baigiu sunaudoti ir šį produktą iki galo. 

Aprašymas: 

Ištobulinkite savo antakius ir neišraiškingus lankus paverskite įspūdingu veido akcentu. Antakių tušas NYX Professional Makeup Thick it Stick It Brow sušukuoja atskirus antakių plaukelius ir juos sutramdo bei padeda padengti gražia, intensyvia spalva. Dėl ilgai išsilaikančios tušo sudėties, antakiai atrodo stipresni ir tankesni net 16 valandų. Be to, antakių apimtį galite reguliuoti pagal savo nuotaiką ar progą, nes tušą galima nesunkiai sluoksniuoti.

NYX kosmetika atsiliepimai

Šiame antakių tuše yra plaušelių, todėl jie suteikia antakiams apimties ir užpildo praretėjusius tarpelius. Su šia priemone reikia kantrybės ir daug šukavimo, o produktas atsilygina natūraliai atrodančiais antakiais. 

Suteikia spalvą, o šukelės labai patogios ir pakankamai atskiria antakių plaukelius. Aš kaip blondinė naudoju Cool Ash Brown spalvą. Tai pakankamai šaltos, tačiau ne per daug šaltos rudos atspalvis. 

NYX kosmetika atsiliepimai
NYX kosmetika atsiliepimai

Antakių tušas šiek tiek fiksuoja antakių plaukus, tačiau ne per daug – jie vistiek lieka gan elastingi ir paslankūs. Manau, kad toks antakių tušas, kurio formulėje yra plaušelių, geriausiai tinka vidutinių ir storų antakių savininkėms, nes itin plonyčių antakių šukuoti būtų nepatogu dėl palyginti nemažo apliaktoriaus šepetėlio ir tikrai keistai atrodytų tie plaušeliai. 

Patinka, kad šiuo produktu be galo lengva naudotis – pašukuoju ir viskas. 🤭 Taip pat produktas lengvai nusivalo su miceliniu vandeniu, nusiplauna su bet kokiu veido prausikliu. 

NYX kosmetika atsiliepimai

Tušas dienos eigoje nuo antakių niekur nedingsta, išsilaiko net ant mano riebios odos. 

Visgi tušas kainuoja tikrai ne kelis eurus, o kažko įdomesnio, geresnio nei mano naudoti po kelis eurus – nepastebėjau, todėl nežinau ar pirkčiau dar kartą būtent šitą tušą, o ne bet kokį kitą, kad ir tą patį Eveline, kurį minėjau įrašo pradžioje. 😅

PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: