Atsiliepimas: išbandžiau kelias HEAN kosmetikos priemones – ar bandysiu dar kažką ateity?

Hean kosmetika atsiliepimai

HEAN prekės ženkle pasidairyti užinfluencino kita blogerė – galvoju, nu OK, kainos nedidelės, reikia kažką paimti ir išmėginti daug negalvojant. 😁 Pasirinkau pratestuoti mineralinę pudrą ir skystą matinį lūpdažį. Kartu su siunta gavau ir dar viena lūpdažį, kurio neužsakinėjau – primetu, kad dovana nuo parduotuvės, bet pardavime šito neradau. 

Hean – lenkų prekės ženklas su 40 metų patirtimi makiažo industrijoje. Netestuoja ant gyvūnų, kosmetiką „verda” savo laboratorijoje. Pakuotės OK, primena kitų prekių ženklų pakuotes: biški Lorealio, biški Gosho, biški Maybellino ir kitų. 😁 

MINERALINĖ PUDRA

Hean kosmetika atsiliepimai
Hean kosmetika atsiliepimai

Pradėsiu nuo man labiau patikusios priemonės – mineralinės pudros. Tokį dalyką kaip mineralinė pudra mėginau pirmą kartą. Nesu pratusi prie tokio tipo makiažo pagrindų – kažkaip įpratus sausomis, biriomis priemonėmis tik fiksuoti, o ne naudoti kaip pudrą visam veidui. 😁 Bet galiu pasakyti, kad džiaugiuosi išbandžiusi ir būtinai bandysiu dar kitų prekės ženklų mineralines. 

Visų pirma, mane nustebino šios pudros išsilaikymas. Taip, nuo nosies, smakro ir kitų vietų, kurias patryniau dienos eigoje pudra dingo, tačiau va kaktos neliečiau ir pagrindas stovi vietoje, nesuiręs, nesukibęs gabalais labai gražiai! Mano oda labai riebi ir šiuo metu tas riebumas dar labiau paūmėjęs, tad man čia buvo tikrai nuostaba. 

Hean kosmetika atsiliepimai
Hean kosmetika atsiliepimai

Džiaugiuosi dar ir dėl to, kad su atspalviu pataikiau idealiai. 😁 Spalva 902 Beige yra visiškas mano odos spalvos atitikmuo 100%. Pirmą kart taip pataikau. 😂 

Oda su produktu atrodo labai labai gražiai – susilygina atspalvis, pasislepia raudonis. Nors produktas, rašoma, vidutinio/pilno maskavimo, vertinčiau jį tik iki vidutinio. Pilno nėra, ryškesnės odos dėmelės lieka neužmaskuotos. 

Hean kosmetika atsiliepimai

Dar nesu tikra kaip turėčiau mineralinę pudrą sluoksniuoti, nes jeigu maskuoju dėmeles maskuokliu ir tada ant viršaus dedu pudrą – ten, kur maskuoklis, jos prilimpa daugiau ir matosi taškeliai, dėmelės. O ant viršaus nežinau ar sklaidysis, todėl dar paeksperimentuosiu. 😁 Jeigu ir nesigaus išgauti pilno maskavimo – nieko tokio, man ši mineralinė pudra puikiai tarnauja kaip lengvas, kasdienis makiažo pagrindas, kai nesinori apkraut veido, tačiau kažkokio spalvos palyginimo vistik reikia. 

Vienintelis minusas – neskanus kvapas. Nepatinka, labai intensyvus ir negeras. 

Kaip mineralinę pudrą už 7 eurus vertinu labai puikiai. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

MATINIS LŪPDAŽIS

Hean kosmetika atsiliepimai

Iš kart kodėl nepatiko – vėl tas neskanus kvapas. Nežinau nuo ko jis, bet kvepia tikrai nemaloniai. Pro tą nemalonų kvapą kažkur bando prasimušti dirbtinis arbūzų kvapas, bet tas nemalonusis užgožia viską. 😁 

Šiaip lūpdažis malonios, lengvos tekstūros. Vos juntamas ant lūpų, gal minimaliai sausinantis jas. Nėra max ilgai išliekantis – gan gražiai nusivalo jau net ir sudžiuvęs. 

Hean kosmetika atsiliepimai
Hean kosmetika atsiliepimai

Pasirinkau 607 Mambo spalvą. Ant rankos žiūrint spalva labai graži, šviesiai avietinė, bet ant lūpų man šiek tiek per šviesi mano skoniui. Lūpdažis kaip už tokią kainą tikrai nėra pats blogiausias, kurį teko bandyti, na, bet ir ne geriausias. 😊

Hean kosmetika atsiliepimai
607 Mambo
INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

MISTINGASIS KREMINIS LŪPDAŽIS

Hean kosmetika atsiliepimai

Pirmiausia maniau, kad mėginukas čia, bet kad per daug jau didelis kaip mėginiui. 😁 Tada, atidžiau patryinėjus pakuotę atrodo kaip prekė su broku – nelygus ir aukštyn kojom uždėtas logo prajuokino. 😂 Visgi neišmečiau – dovanotam arkliui į dantis nežiūrima, ane? 

Didelio įspūdžio nepaliko, vidutiniškai pigmentuotas, labiau kaip vazelinas su spalva lūpdažis bent jau neturėjo to neskanaus kvapo, apie kurį kalbėjau prieš tai. 

hean kosmetika atsiliepimai
hean kosmetika atsiliepimai
Hean kosmetika atsiliepimai

Kaip ir minėjau, šito būtent lūpdažio parduotuvėje, kurioje apsipirkinėjau neradau. Fanė netapau, o ir ar prilips mano makiažo rutinoje – bus matyt. 

Man atrodo, šis brendas kaip ir Catrice  ar Essence – pigus, įperkamas, rasi perliukų, bet bus kas ir nuvils. Bet man atrodo, čia su dauguma prekės ženklų taip pat, kadangi ne visų mūsų poreikiai vienodi ir kas vienam vau, kitam gali būti visiškas š. 😁 

Ar pirkčiau dar? Manau, kad taip. Mineralinė pudra mane įtikino, kad šis prekės ženklas gali nustebinti, todėl jei tik pamatyčiau kažką įdomaus ar norėčiau kažko už pigiai – pasidairyčiau asortimente.

Hean kosmetika prekiauja Ecozona.lt internetinė parduotuvė. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: