Atsiliepimas: Garnier – Ambre Solaire Natural Bronzer savaiminio įdegio lašai veidui

garnier atsiliepimai

Kadangi naudoju savaiminį įdegį, veido spalvą taip pat reikia pritempti prie kūno, nes kitaip – labai keistai atrodai be makiažo, veidas baltas, o kūnas auksinis. 😂 Be to, „padeginus” veidą, mažiau matosi visokie jo trūkumai. 

Renkantis įdegio priemonę veidui, man buvo labai svarbi sudėtis. Norėjau, kad sudėtyje poras kemšančių nebūtų visai arba būtų tik sudėties gale. Išžiūrėjau brangius ir pigius, bet nepatikėjau savo akimis – mano reikalavimus atitiko Garnier produktas. Garnier visi įpratę teisti, o aš vis pasidairau į šį prekės ženklą – pigus ir tikrai galima rasti perliukų. Šie savaiminio įdegio lašai veidui – vienas iš tų perliukų. 

garnier atsiliepimai

Produkto sudėtis minimali, pagrindą sudaro vanduo, įdegį odai suteikianti medžiaga, glicerinas. Nėra komedogeniškų ingredientų, nėra parabenų, alkoholio, be kvepalų, be aliejų.. žodžiu, idealu. 

Poveikis yra ir jis labai natūralus. Aš visą pipetę paskirstau tolygiai ant švariai nuprausto veido. Tai visada darau prieš einant miegoti. Atsikeliu su įdegusia oda. Man gan sunku savaiminio priemonėmis įdeginti veidą, kadangi mano oda išskiria sebumą, o aliejus, kaip žinia, sutrikdo visą šitą įdegio ryškėjimo procesą. 😁 Bet viskas įmanoma – per porą kartų sulyginu įdegį ir galiu džiaugtis parudavusia oda. Nereikia net maišyti lašų su kremu, nes jau naudojant gryną produktą, jo efektas nėra stiprus ir umpos lumpos neatsikelsite. 😂🙏

garnier atsiliepimai
garnier atsiliepimai
garnier atsiliepimai
garnier atsiliepimai

Nebent – turi siaubingai sausą odą – tada pirmą kartą tikrai mėginčiau lašinti keletą lašų šio produkto į delną kartu su savo drėkinamuoju kremu ir stebėti ar norisi daugiau ar mažiau. 

Man produktas nekemša porų, drąsiai naudoju. Kiek laikosi efektas? Labai priklauso kiek ir kaip prausiesi. Jeigu naudoji šveitiklius ir aktyvesnius ingredientus, kurie skatina odos atsinaujinimą tai įdegis jau nusiplauna po kelių dienų. Aš pakartoju lašiukus, kada matau, kad įdegis jau pablanko, tai praktiškai darau tai kas 3-4 dienas. Kadangi žingsnis labai lengvas ir nereikalauja pasiruošimo, tiesiog tas pats, kas pasitepti odą serumu – rutinos pernelyg tikrai neapkrauna. 

garnier atsiliepimai

Produktas man patinka, atlieka savo funkciją, turi gerą sudėtį ir nekainuoja 50 eurų, kaip kiti panašaus tipo produktai. Nelabai iki galo suprantu kodėl jų kaina tokia didelė ir jų sudėtyse dar prikišama nereikalingų priemaišų… 🤭

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: