Atsiliepimas: CATRICE – limituoto leidimo Beautiful.You akių šešėlių paletė

Catrice kosmetika atsiliepimai

Kiek gera gali būti akių šešėlių paletė už 10 eurų? Jau kalbėjau apie Makeup Revolution atrastą perliuką tokiame pačiame kainos rėžyje (straipsnis čia), o šiandien papasakosiu apie dar vieną – šį kart iš Catrice. 

Catrice prekės ženklo produktai tikrai pagerėjo – prisiminus savo paauglystę, tai daugiau produktų būdavo labiau miss, negu hit, jei atvirai. Trūkdavo pigmentacijos, produktai neperformindavo labai gerai. Šiandien gi galiu išvardyti ne vieną gerą ir net mėgstamiausiu tapusį produktą iš Catrice. 

CATRICE BEAUTIFUL.YOU AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PALETĖ

Catrice kosmetika atsiliepimai
Catrice kosmetika atsiliepimai

Limituoto leidimo Beautiful. You kolekciją trumpai pristačiau šiame įraše. Šiame įraše plačiau pakalbėsiu būtent apie šešėlių paletę. 

Įrašo pradžioje paminėjau paletės kainą ne be reikalo. Dešimt eurų už šią paletę yra tikrai maži pinigai, palyginus su jos performansu ir pigmentacija. Spalvų rinkinys įdomus – galima kurtis ir dieninius, ir vakarinius, ryškesnius įvaizdžius. Paletę sudaro 5 matinės ir 7 blizgios spalvos. 

Catrice kosmetika atsiliepimai

Matinių spalvų pigmentacija ne pati blogiausia – šešėliai tikrai nėra labai sausi ar birūs. Net balta/kaulo spalva paletėje yra panaudojama. Tiesa – norint išgauti intensyvesnę spalvą, tenka pasluoksniuoti, tačiau išgauti įmanoma pakankamai lengvai. 

Catrice kosmetika atsiliepimai
Catrice kosmetika atsiliepimai

Geriausiai atrodo blizgios spalvos – tiesa, jos šiek tiek byra – ypač rožinės. Be akių šešėlių bazės šešėliai per dieną tikrai pablunka ir pabėga – ypač riebios odos savininkėms kaip aš. 

Man šešėliai pakankamai gerai performina ir su šepetėliu, ne tik su pirštu aplikuojant juos. Gražiai ir be plėmų sklaidosi, galima sluoksniuoti ir išgauti intensyvesnes spalvas. Spalvų derinys neblogas – galima susikurti daug ir įvairių akių makiažo įvaizdžių, spalvos pakankamai dera tarpusavyje, todėl net pradedančiosios gali sugalvoti ką suderinti. 

Catrice kosmetika atsiliepimai

Pačios sausiausios spalvos yra balta/kaulo (ant rankos pirma nuo viršaus) ir toji šviesiai karamelinė (ant rankos trečia nuo galo). Prie jų galėčiau prikibti ir pasakyti, kad tikrai galėtų būti geresnės. Visos kitos – priekaištų neturiu. 

Ši šešėlių paletė visiškai atitinka savo kainą. Nematau reikalo jos lyginti su penkiais ar daugiau kartų brangesnėmis šešėlių paletėmis – pigesnės ir geresnės už šią bandyti neteko kol kas. 

Catrice kosmetika atsiliepimai
Catrice kosmetika atsiliepimai

Paletėje yra veidrodėlis – visada labai parankus dalykas ir malonus komplimentas iš gamintojo, nes man veidrodėlių tikrai niekada nebūna per daug. Pati pakuotė nėra įspūdinga ar itin kokybiška, bet ji užsidaro ir minkštas kartonas apsaugos nuo sutrupėjimo, tad daugiau už dešimt eurų reikalaut ir negalėčiau. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: