Atsiliepimas: BELAMU – skysti antakių dažai

Paskutinį kartą pati antakius dažais dažiausi dar būdama studentė. 😁 O pernai vasarą, mėginau lankytis grožio salone – rezultatas nepatiko ir įbaimino daugiau bandyti, atrodo, savo antakius ir kokių jų noriu, kol kas geriausiai žinau pati. 😁👏 

Netikėtai gavau progą išbandyti Belamu skystus antakių dažus. Išbandžiau, antakius nusidažiau ir noriu pasidalinti procesu bei atsiliepimu apie dažus. 

Svarbu paminėti, kad dažymui reikia ne tik dažo, bet ir oksidatoriaus. Tai išsirinkus spalvą ir į krepšelį įsimetus oksidatorių, rinkinukas tau kainuos 21,98 EUR. 

Dažymui pasiruošiau: Belamu antakiu dažus ir oksidatorių, šukeles antakiams susišukuoti, kirstą ploną šepetėlį dažams aplikuoti, vatos diskelių ir ausų krapštukų klaidoms taisyti ir dažams valyti, taip pat segtukus plaukams susisegti ir micelinio vandens nuvalymui, baltą akių pieštuką formai nusipiešti. 

1 žingsnis: miceliniu vandeniu ir vatos diskeliu švariai nuvaliau antakius ir juos nusausinau. Svarbu, kad ant jų nebūtų kosmetikos, kremo ar kt. dalykų likučių, kaip sakant – drobė turi būti nepriekaištingai švari. 😁

2 žingsnis: Prašukavau antakius su šukelėmis ir baltu akių pieštuku pasidariau norimą dažyti formą. T.y. pasidariau tokį kaip trafaretą, nes ten, kur užpiešiau pieštuku, dažai odos nenudažys. Šitaip daug lengviau kontroliuoti formą ir pačiai pasidaryti lygius antakius. Mat kai nepasidarai formos, tada labai sunku jau dažais išsipiešti lygius antakius, o ir skubėti imi, nes gi dažai iš karto jau dažo, tai visokių klaidų vėliau nenuvalysi. Tai aš nusprendžiau apsidrausti ir padariau šį ekstra žingsnelį prieš tepant dažus. 

3 žingsnis: „Užsimaišiau” dažus. Labai patiko, kad dažus ir oksidatorių reikėjo maišyti 1:1 santykiu. T.y. kiek dažų, tiek ir oksidatoriaus. Galbūt pasirodys juokinga, bet man tai – sunkiausia dalis, kuomet reikia atitaikyti tą santykį, kuris būna 1:3, 1:5 ir pan. Tai vienas su vienu buvo labai patogu, neapkrovė mano galvos ir tiesiog užlašinau du vienodus lašiukus bei sumaišiau juos tarpusavyje. Naudojau šviesiausią, Light Brown spalvą. 

Gavosi ryškiai karamelinė spalva, kurios, neslėpsiu, šiek tiek bijojau. 🫠 Tačiau žinau, kad dažai taip veikia ir jų spalva neapibūdina to, koks rezultatas gausis, tai rizikavau! 😁👏 Pati masė gavosi patogios konsistencijos – nei per skysta, nei per tiršta, buvo lengva tepti, niekas nebėgo, gumulais nešoko. 

4 žingsnis: Dažiau antakius. Tepiau pradedant nuo antakio galo ir po truputį keliavau iki priekio. Dažų negailėjau, paskirsčiau, kad nusidažytų ir plaukeliai, ir oda po jais bei aplink. Labai gelbėjo balto pieštuko kontūras, nes klaidų nebuvo išvengta ir šepetėlis kai kur praslydo, kad ir kokia buvau susikaupusi. 😁 Klaidas tiesiog pavaliau krapštuku. Kadangi norėjau ombre efekto ir kad antakio priekis nesigautų labai užtamsėjęs, laikiausi Belamu rekomendacijų tokiam efektui išgauti:

„Ombre efektui pasiekti: antakių galas (uodega): 5-10 minučių; antakių vidurys: 4-7 min.; antakių pradžia: 1-3 min.” 

Nuotraukoje apačioje vienas antakis jau su pavalytu priekiu. 😊 

5 žingsnis: Nuvalymas ir rezultato įvertinimas. Dažus valiau po truputį krapštuku, tačiau praėjus pilnai 10 minučių, viską – ir dažus, ir pieštuką nuvaliau diskeliu. Rezultatas man patiko – nors ruda spalva turi savyje šiokio tokio šiltumo, antakiai nesigavo karameliniai. 😁 Kadangi esu šviesiaplaukė, ryškiais antakiais pasigirti negaliu, o ir vešlumo juose nerasta, tai toks padažymas tikrai sutaupys mano laiko darantis makiažą, mat prie antakių užtrunku gerą gabalą laiko, kol užpildau ir suteikiu norimą formą. 🫠

Prieš ir po:

Pati dar negaliu patikėti, kad pačiai pavyko taip gražiai ir natūraliai nusidažyti antakius. 🤭 Visa procedūra buvo lengvesnė, nei įsivaizdavau. Dažai nudažo ir odą, ir plaukelius, tai jei tokių ieškai – šie tinkami. 👏

Dažai nesualergizavo, bet rekomenduoju prieš naudojant pasitikrinti – niekada negali žinoti, kaip oda reaguos. 

Dažai yra hibridiniai, sudėtyje yra henna (Lawsonia inermis) augalo ekstrakto, kuris:
  • Stiprina, drėkina odą bei plaukelius, apsaugo nuo išsausėjimo ir trūkinėjimo
  • Turi antibakterinių ir priešgrybelinių savybių

 

Priežiūra po dažymo rekomenduojama tokia:

„24 valandas nenaudokite makiažo ir veido valiklių aplink antakius.
Venkite ilgai būti tiesioginiuose saulės spinduliuose, nesinaudoti soliariumais, pirtimis, garų kambariais ir baseinais 24 val.
Bent dvi dienas po procedūros venkite šveitimo ir nenaudokite senėjimą stabdančių ar aliejaus pagrindu pagamintų priemonių aplink antakius.
Dvi dienas prieš ir po procedūros nenaudokite veido įdegio priemonių.
Po procedūros nelieskite antakių srities, nes aliejai ir nešvarumai gali užkimšti atviras poras.”

 

Kiek ilgai laikosi efektas?Išlaikymas priklauso nuo to, kaip buvo paruošta oda prieš dažymą bei odos tipo (sausoje odoje išlaiko ilgiau, riebesnėje trumpiau), maksimaliai ant odos gali išsilaikyti iki 5 dienų, o ant plaukelių – iki 4 savaičių.

Kurią spalvą pasirinkti? Blondinėms tikrai pakanka Light Brown. Nebent norisi ryškaus efekto, tada bandyčiau Brown, bet nelaikyčiau 10 min. Visi kiti atspalviai – tamsių plaukų savininkėms. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

 

_

REKLAMA. Straipsnis parašytas BELAMU.LT užsakymu, tačiau mano nuomonė apie produktą yra tikra ir paremta asmenine patirtimi išbandant produktą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: