Atsiliepimas: ARTDECO – Color Booster lūpų balzamas su spalva

artdeco kosmetika atsiliepimai

Kai orai šiltėja, makiažas lengvėja. Norisi lengvesnių, drėkinančių formulių, švelnesnių spalvų, blizgesio. Kalbant apie lūpas, nuo matinių lūpdažių vasarą beveik pilnai pereinu prie blizgių ir lūpų balzamų. Šiemet savo kolekciją papildžiau Artdeco lūpų balzamu su spalva. 

Lūpų balzmai Color Booster – lūpas drėkinančios priemonės, turinčios spalvą. Aš turiu dvi spalvas – raudoną ir koralinę. 

artdeco kosmetika atsiliepimai
artdeco kosmetika atsiliepimai

Iš pradžių buvo baisu teptis lūpas – lūpų balzamas atrodo labai raudonas, visai kaip bet koks raudonas lūpdažis. Tačiau tik pradėjus tepti spalva nėra intensyvi, persimato. Lūpų balzamo lengva, drėkinanti formulė. Lūpos su produktu jaučiasi be galo komfortiškai, drėkinimas yra juntamas, o spalvos galima pasidaryti vos vos arba, patepus keletą sluoksnių, išgauti daugiau. 

Būtent raudonasis atspalvis lūpoms suteikia gyvybės. Šiek tiek raustelėję lūpos atrodo labai dailiai, elegantiškai ir tinka kasdienai. Jei bijote – tikrai nėra per ryšku. 

artdeco kosmetika atsiliepimai
artdeco kosmetika atsiliepimai

Balzamas turi lengvą, tačiau užuodžiamą mėtinį kvapą. Jis malonus, švelnus. Patys balzamai supakuoti į stilingas, sidabrines pakuotes. Jos minimalistinės, atsidaro kamštelis, išsisuka produktas. Kosmetinėje atrodo itin dailiai, o man dailios pakuotės patinka labai! 

Ar užtenka drėkinimo? Tikrai taip. Lūpas balzamas atgaivina, suminkština. Užtenka ir spalvos, kaip ir minėjau – galima jos užsitepti vos vos ir galima pasidaryti ryškesnį įvaizdį. 

artdeco kosmetika atsiliepimai
artdeco kosmetika atsiliepimai

Man produktas labai patinka ir tikrai nedulka lentynose. Koralinę spalvą palikau namuose, o raudonas keliauja per visus rankinukus, kuriuos imu su savimi į miestą. 

Produktą vertinu labai gerai, norėčiau ir tų nude spalvų, kurios yra kolekcijoje. :)) Rekomenduoju toms, kurios nemėgsta dažytis lūpų, tačiau norėtų jas šiek tiek paryškinti! Taip pat puikus produktas vasarai, kai nesinori apsikrauti makiažu. 

 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: