3 nuvylę kosmetikos produktai, kurių nekartosiu

Man, žinoma, labiausiai patinka kalbėti apie produktus, kurie nenuvylė ir padarė įspūdį. Atsiliepti teigiamai yra daug geriau nei kažką burbėti neigiamo, o bet tačiau! reikia kartais ir tos karčios, bet tiesos. 

Dauguma produktų nebūna tragedijos ir juos tikrai galima dar kartą pakartoti, jei tingi ieškot kažko geriau. Bet kai kurie produktai atsidūrė mano juodajam sąraše ir tikrai aš jų nekartočiau. Šiame įraše parodysiu kurie ir pasakysiu kodėl. 

1. VIVI – Vasaros kremas su apsauga nuo saulės

Vivi kosmetikos fizinė parduotuvė yra Rimi prekybcentryje šalia mano namų. Šiaip visada praeidavau pro šalį, tačiau šią vasarą, ruošiantis vykti prie jūros, ieškojau kremo nuo saulės. Turėjau atsargoje vieną, bet kadangi vykome su visa šeima, pamaniau – atsarga gėdos nedaro ir įlėkiau į Vivi parduotuvę. Konsultantė mielai mane aptarnavo, nors į parduotuvę įsiroviau lygiai tą valandą, kada jau parduotuvė užsidaro. 😁 Tą pastebėjau tik vėliau, nes mergina mielai ir su šypsena aptarnavo tai net nepajutau, kad nesu laukiama jau. 😁 Tai pliusai jai už tai. Išsinešiau kremą nuo saulės ir jo nepabandžiau prieš kelionę. Išsivežiau tiesiog ir pasitikėjau. 

Kremas tiesiog "stovi" ant odos 😁

O pasirodo, šis kremas turi visas blogiausias kremo nuo saulės savybes: keistą, sunkų kvapą pirmiausia. Antra – jis labai baltas ir labai baltą palieka šydą ant odos. Jo tekstūroje jaučiu…nežinau.. kažkokių smulkių smulkių grudelių? Jis nėr kaip kremas, kaip pasta labiau ir tokia šiukrštoka, sausa pasta, kas mane labai nustebino. Taip pat jis tragediškai nesusigeria, voliojasi ant odos paviršiaus iki tol, kol susisuka tiesiog. Bandžiau pati ant veido, ir ant kūno – susisuka, nesigeria. Bandė mano sesuo ant veido – tas pats. Be to, didelėm raidėm ant pakuotės nėra parašyta, kad SPF tik 15… Tai yra ryškiai per mažai. Nors pakuotė graži ir minimali, šio skaičiaus tikrai ant jos trūksta. Ir produktas, mano nuomone, nėra vykęs arba aš juo nemokėjau naudotis. Bet turiu tikrai daug geresnį kremą nuo saulės, kuris momentiškai susigeria, nesivelia ir nepalieka baltų šydų. Kalbu apie šį kremą: 

2. SALERM – Perfect Matte Rose Beige skysti matiniai lūpų dažai

Šį lūpdažį nusipirkau painfluencinta Ingos Žuolytės. Jos Instagram sotriuose pamačiau, kad pagyrė, sakė visą dieną atlaiko, gražiai atrodo, nesausina ir, žodžiu, jos mylimiausias lūpdažis. Man jis netiko. Šiaip kainuojantis beveik 10 eurų, aš džiaugiuos, kad su Ingos kodu pirkau už pusę kainos + nemokamas pristatymas tai ne taip ir gaila, kad nepavyko. 😁 

O nepavyko tai, kad a) jis labai ilgai džiūna b) man jis nesilaiko c) man jis labai išsausino lūpas ir atrodė baisiai 🥲 Realiai man atsitiko viskas priešingai nei yra Ingai su šiuo lūpdažiu. Tai nežinau? Tiesiog man netiko ir net nežinau kodėl. Gal mano lūpos kitokios. 😂 Štai kaip man šis lūpdažis atrodo po kelių valandų: 

🥲 Aš nežinau ar čia reikia daugiau komentarų, bet nekyla ranka šio lūpdažio rinktis dažantis, o apie dar vieno įsigijima nėra net kalbos – tikrai ne. 

3. GOSH – Chameleon foundation lengvos tekstūros makiažo pagrindas

Baltas makiažo pagrindas, kuris pakeičia savo spalvą tepant jau ant odos. Deja, man visiškai nepasiteisinęs ir nepatikęs produktas. Pirkau jį ne pati, gavau dovanų kartu su Gosh x Simona Nainė blakstienų tušu. Gavau atspalvį 002 Light – nesu tamsios odos savininkė, bet tas baltas kremas pageltonuoja labai nedaug ant tos mano odos ir atrodau išblyškusi… bet labiausiai man nepatiko ne ta spalva – ją dar galima patvarkyti su tamsesne sausa pudra ar bronzantu ir t.t. Man nepatiko tai, kaip jis atrodo ant odos. Kiek kartų bandžiau – vis jis man susigumuliuoja ant odos. Susivelia bandant išsklaidyti. 

Geriau įsižiūrėjus į odos lopinėlį matosi, kad nelabai kaip atrodo produktas

Produkto aprašyme minima, kad jis kaip ir turėtų drėkinti odą, tačiau tik aplikavus ant veido išryškėja viskas, kas sausa. Keista šio pagrindo tekstūra, gal sakyčiau per daug skysta..? Aplamai man pasirodė toks nesusipratimas, nes kad mano riebi (labai riebi) oda atrodytų sausa – čia reikia magijos. 😂 Iš esmės aš produktui teikiau labai daug šansų – aplikavau ir po viso odos priežiūros ritualo ir be (galvojau, kad gal koks serumas mano konfliktuoja su šia pudra), aplikavau ir pirštais, ir kempine, ir šepetėliu – visais atvejais atrodė tragiškai ir turėjau viską plaut lauk. 😊 Man netiko, žodžiu. 

Smagu, kad mano juodasis sąrašas nėra ilgas, tačiau kad ir koks jis bebūtų – kartais reikia juo pasidalyti ir pasakyti, kad buvo labai blogai. 😁☝️

O tu ar turi tokį juodąjį sąrašą? Kas į jį patenka? 😁

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: