Šviestuvai, suteikiantys jaukumo pojūtį miegamojo erdvėms

miegamojo šviestuvai
PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Kiekviena namų erdvė reikalauja kardinaliai skirtingų apšvietimo sprendimų. Ne išimtis ir miegamasis. Pagrindinis tikslas, kurios siekia dauguma žmonių formuodami miegamojo apšvietimo idėjas – jaukumus. Juk pagrindinė miegamojo kambario paskirtis yra poilsis, o poilsis tiesiog privalo būti jaukus.

Visgi, reikėtų paminėti, jog miegamajame ne tik kokybiškai ilsimės, bet ir skaitome įdomią knygą, mėgaujamės gardžios arbatos puodeliu ar tiesiog žiūrime televizorių. Taigi miegamasis yra viena iš tų kambarių, kuriam nepakanka vienos apšvietimo priemonės. Tad kokie miegamojo šviestuvai neabejotinai užtikrina jaukumą?  Ir kokie šviestuvai tiesiog privalo rasti savo vietą kiekviename miegamajame kambaryje?

Apšvietimas prie naktinio staliuko 

 Prie kiekvienos miegamojo lovos greičiausiai yra vienoks ar kitoks miegamojo staliukas ar bent jau kukli lentynėlė. Šios interjero detalės tiesiog privalo būti patobulintos tam tikru šviestuvu. Na o miegamojo staliuką neabejotinai papuoš dailus stalinis šviestuvas. Šiais laikais tikrai galima rasti labai originaliai šviesą transliuojančių stalinių šviestuvų miegamojo erdvėms, praturtintų pačiomis unikaliausiomis dizaino savybėmis.

Romantiški, gėlių formas imituojantys staliniai šviestuvai, nedideli ir jaukūs medžiaginio korpuso šviestuvai arba santūrus, bet itin jaukūs mediniai staliniai šviestuvai – apšvietimo miegamojo kambaryje idėjos, kurios patikimai atlieka savo pagrindinę paskirtį ir neabejotinai reikšmingai prisideda prie jaukios atmosferos formavimo miegamajame veiksnių.

Sietynai miegamajam – neeilinis, bet išskirtinis sprendimas

Dauguma žmonių įsivaizduoja, jog vienintelė vieta, kuriai tinka sietynų kategorijai priskiriami šviestuvai yra svetainė. Visgi šiuolaikinis sietynų asortimentas tikrai gali nustebinti neeiliniais ir visiškai senos kartos sietynams nebūdingais dizaino sprendimais. Dėl šios priežasties tam tikro stiliaus sietynai tikrai puikiai atlieka miegamojo šviestuvų funkciją. Lengvi sietynai su medžiaginiu korpusu, rafinuoto dizaino balti sietynai arba modernesnio stiliaus sietynai su LED apšvietimu – sietynų tipai, kuriais tikrai galima pasinaudoti formuojant miegamojo kambario apšvietimą.

Laikui nepavaldūs toršerai – pagrindinis jaukumo elementas

Pagrindinį miegamojo apšvietimą bei papildomas šviesos sklaidos priemones visi žmonės pasirenka atsižvelgdami į individualius savo poreikius. Tačiau net ir įspūdingiausi miegamojo šviestuvai tikrai nesugebės sukurti tokio jaukumo pojūčio, kokį kuria laikui nepavaldžios apšvietimo priemonės – toršerai.

Pastatomi šviestuvai savo vietą randa bet kuriame namų kampelyje, tačiau miegamojo erdvės yra tarsi tikrieji šio tipo šviestuvų namai. Jeigu savo miegamajame norite sukurti išties nepriekaištingai jaukią atmosferą, tuomet jaukus, medžiaginio gaubto, pastelinių, raminančių spalvų toršeras yra tai, jo jums iš tikrųjų reikia.

Svarbu ne tik šviestuvo tipas, bet ir korpusas

 Miegamasis yra pakankamai universali erdvė, kuriai tinka iš esmės visi šviestuvų tipai. Tačiau norint užtikrinti maksimalų miegamojo kambario jaukumą, visų pirma reikėtų atsižvelgti ne į šviestuvo tipą, o į šviestuvo korpuso savybes. Itin masyvaus korpuso šviestuvai, grubių formų apšvietimo sistemos ar niūrių, labai tamsių spalvų apšvietimo priemonės– stilingi, tačiau miegamojo erdvėms tikrai netinkami šviestuvų pasirinkimai.

Miegamojo šviestuvai turėtų būti pakankamai lengvi, šviesūs, elegantiški ir subtilūs. Taip pat miegamojo erdvės skirti šviestuvai turėtų skleisti šiek tiek prislopintą, neerzinantį ir ne itin intensyvų šviesos srautą. Tad net jeigu esate ypatingas novatoriškų bei išskirtinai modernistinių apšvietimo sprendimų šalininkas, įgyvendinant miegamojo apšvietimo idėjas reikėtų vadovautis šiek tiek kitokiais šviestuvų pasirinkimo kriterijais.

Nors pažangiausias technologijas atspindintys modernūs šviestuvai visada traukia aplinkinių dėmesį ir akimirksniu tampa išties išraiškingu interjero akcentu, visgi tokio tipo šviestuvai tikrai neužtikrina jaukumo pojūčio. Tad rinkdamiesi miegamojo šviestuvus nepamirškite, jog jauki miegamojo atmosfera yra gerokai didesnis privalumas nei akį traukiantis, paskutines mados tendencijas atspindintis šviestuvo modelis.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: