SKKN: naujas kosmetikos brand’as, kurį sukūrė Kim Kardashian

skkn lietuva

Kardashian ir Jenner šeimos klanas nesiilsi: Kim Kardashian pristato savo odos priežiūros prekės ženklą SKKN. Kol kas kolekciją sudaro devyni odos priežiūros produktai: 

prausiklis, tonikas, šveitiklis, hialurono rūgšties serumas, vitamino c8 serumas, paakių ir veido kremai, aliejaus lašiukai ir naktinis aliejus.

skkn kosmetika

Pati prekės ženklo kūrėja sako:

„Nekantrauju jums pagaliau pristatyti SKKN by KIM, atjauninatį, devynių produktų ritualą odai, kurį sukūriau nuo pradžios iki galo. Turėjau garbės mokytis apie odą ir odos priežiūrą iš pasaulyje geriausių dermatologų ir estetikų, o kiekvienas SKKN buteliukas yra pripildytas mano pasisemtos išminties. Patirsite papildomų pakuočių džiaugsmą ir švarių, mokslų paremtų sudėčių poveikiu, kuris puoselėja visus odos tipus ir amžių. Šią kosmetikos liniją sukūriau tam, kad kiekvienas galėtų jaustis patogiai savo odoje.”

skkn by kim

Produktai bus prieinami jau nuo birželio 21 d., oficialiame puslapyje www.skknbykim.com. Aš labai laukiu. Bet ne dėl to, kad noriu išbandyti, o dėl to, kad įdomu panagrinėti tas švarias ir mokslu paremtas sudėtis, apie kurias autorė pasakoja. 😁☝️ 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: