Paakių kremas veido odos priežiūroje

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Ar norite kiekvieną dieną atrodyti elegantiškai be didelių pastangų? Tada peržiūrėkite šį stiliaus gidą ir sužinokite daugiau apie tam tinkančius aksesuarus.

Kas yra paakių kremas?

Paakių kremas – tai specialiai paakiams skirtas drėkinamasis produktas. Kadangi paakių oda yra plona, gležna ir linkusi sausėti, paakių kremas suteikia reikiamos drėgmės ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio, tokio kaip UV spinduliai. Šie kremai yra specialiai sukurti švelniai odai aplink akis, todėl jie būna tirštesni. 

Kadangi paakių kremų tikslas – drėkinti paakių odą padarant ją skaistesnę ir lygesnę, visiems gali būti naudinga juos naudoti. Rekomenduojama įtraukti paakių kremą į savo kasdienės veido odos priežiūros rutiną, ypač, jei pastebite matomus pokyčius odoje aplink akis.

 

Paakių kremo privalumai

Bendrai kalbant, visi paakių kremai siūlo kelis bendrus privalumus. Jų paskirtis yra:

  • Sumažinti paakių paburkimą. Jeigu jūsų problema yra tamsūs ratilai aplink akis ir paakių paburkimas, padėti gali paakių kremas. Jis gali turėti specialių ingredientų, kurie kovoja su paburkimu, tokių kaip kofeinas ir vitaminas C;
  • Sumažinti tamsius ratilus ir suvienodinti odos spalvą. Tamsūs ratilai ir pakitusi paakių spalva – tai dažna problema paakių srityje. Šiai sričiai pašviesinti su sulyginti odos atspalvį galite ieškoti kremų su vitaminu B3, kuris skaistina odą;
  • Drėkinti paakių odą. Paakių oda yra natūraliai sausesnė, svarbu, kad ši sritis būtų tinkamai sudrėkinta naudojant lengvą, tačiau itin drėkinantį paakių kremą. Tinkamas drėkinimas išlaiko odos lygumą;
  • Išlyginti smulkias raukšles ir nelygumus. Kadangi drėgmės netekimas reiškia raukšlių susidarymą, tinkamai drėkinama paakių oda gali atrodyti ne tik lygesnė, bet ir iš tikrųjų turėti mažiau raukšlių ir odos nelygumų. Jeigu jūsų problema – smulkios raukšlės aplink akis, ieškokite paakių kremų su peptidais. Peptidai skatina kolageno gamybą ir gali sumažinti senėjimo požymius. 

 

Dažnai galite pastebėti, kad paakių kremai turi naudingų ingredientų mišinį, pavyzdžiui, vitaminus C, B3 ir peptidus. Šis arba panašus derinys padeda pasiekti geriausius rezultatus.

 

Ar galima paakiams naudoti veido kremą?

Turbūt kai kurie paklaus, ar galima vietoj paakių kremo naudoti veido kremą. Veido kremas ne visada yra tinkamas paakiams, nes gali turėti per stiprias sudedamąsias dalis ir jų koncentracijas. Tačiau kartais tas pats produktas tinka ir paakiams, svarbu, kad jame nebūtų dirginančių ingredientų. Drogas.lt gali pasiūlyti platų paakių kremų pasirinkimą.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: