Merino vilnos švelnumas ir patogumas: gaminių pranašumai iš natūralaus pluošto

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Merino vilnos struktūra yra visiškai kitokia nei įprasta tradicinė vilna. Tradicinės vilnos pluoštai yra stori, nesilanksto, perštėja susilietus su oda. Tačiau merino pluoštai turi skirtingas savybes. Iš tokių pluoštų pasiūta antklodė yra plona ir elastinga, susilietus su oda maloni, minkšta, lengva, gležna ir nesikandžioja. Mikroskopiniu lygmeniu kiekvienas merino vilnos pluoštas yra tarsi susukta spyruoklė, kuri sulenkus grįžta į savo natūralią formą. Šios savybės dėka merino vilnos antklodės, paklotai išlaiko savo formą.

100% natūralus ir biologiškai skaidus

Merino vilna gaunama iš avių, gyvenančių natūralioje, ekologiškoje aplinkoje. Natūraliai pralaidi orui ir praleidžianti drėgmę. Tai vienas iš labiausiai kvėpuojančių pluoštų. Merino vilnos pluoštai gali sugerti didelius drėgmės kiekius ir atitraukti ją nuo odos, kad išgaruotų į orą, o ne tradiciškai kondensuotųsi pluoštų paviršiuje. Dėl šios priežasties, net jei antklodė bus šlapia, kūdikis to nepajus.

Termoreguliacija ir apsauga nuo UV spindulių

Merino vilna puikiai prisitaiko prie kintančių temperatūrų. Nors tradicinės vilnonės gaminiai yra skirti šaltesniam metų laikui, merino vilnos gaminiai tikrai tinka ištisus metus. Ji šildo jus, kai šalta, ir neleidžia jūsų kūnui perkaisti vasarą. Tai ypač svarbi funkcija mažiems vaikams, kurie dar neturi gerai išsivysčiusių termoreguliacijos gebėjimų, todėl jų organizmas greičiau atšąla, bet ir greičiau įšyla. Be to, merino vilna sugeria UV spindulius ir apsaugo nuo saulės. Dėl to ji yra geras pasirinkimas kaip antklodė vežimėliams ir pasivaikščiojimams lauke.

Atspari kvapams

Nemalonų kvapą ant antklodžių sukelia bakterijos iš mūsų odos arba kvapai iš aplinkos. Kadangi merino vilna sugeria drėgmę, o vėliau ją išgarina, nesukuria aplinkos bakterijoms, kurios sukelia nemalonius kvapus, augti, todėl merino vilnos antklodę galima skalbti labai retai. Jei norite ją atnaujinti dažniau, tiesiog išvėdinkite. Be to, ši vilna susideda iš smulkaus pluošto, todėl oro cirkuliacija yra daug geresnė ir atsparumas kvapams yra daug didesnis nei tradicinės vilnos atveju.

Merino vilna, skirtingai nei tradicinė vilna, rekomenduojama žmonėms, sergantiems atopiniu dermatitu ir turintiems jautrią odą. Merino vilnos gaminiai turi sveikatą stiprinančių savybių, taip pat padeda esant odos problemoms, veikia kaip natūralus gydymas, mažinantis poreikį vartoti vaistus. Merino vilnos visi gaminiai, kuriuos be išsirinktumėte yra antibakteriniai ir antialerginiai. Ant jų esantis avies vaškas sukuria natūralų apsauginį sluoksnį, kuris atbaido dulkes ir erkes, kurios yra pagrindinė alerginių reakcijų priežastis.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: