Kuo ypatingi nišiniai kvepalai?

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Norėdami kalbėti apie nišinius kvepalus, pirmiausia turėtume atsakyti į klausimą, kas yra niša. Tai rinkos sritis, kuri dar nėra užpildyta konkrečia paslauga ar produktu. Rinkodaros specialistai šią sąvoką naudoja norėdami nurodyti, kad tam tikras produktas yra išskirtinis, todėl nėra masinis ir nekomercinis. Taip yra todėl, kad nišinės rinkos klientai turi gana siaurai apibrėžtus poreikius ir ieško konkrečių, specifinių produktų. Todėl jie turi visiškai kitokius lūkesčius nei tie klientai, kurie yra orientuoti į komercinę rinką.

Taigi, nišinių produktų gana sunku gauti, o juos naudojantys žmonės išsiskiria iš kitų, nes naudoja daiktus, kurie nėra plačiai prieinami kitiems. Dėl nišos klientai gali jaustis unikalūs ir labai individualūs.

Kas sudaro kvepalų nišą?

Kad kvepalai būtų laikomi nišiniais, jie turi atitikti keletą sąlygų. Visų pirma, ribotas jų prieinamumas neleis jiems atsidurti populiariosios parfumerijos lentynose. Dažniausiai jų galima įsigyti specialiose amatų dirbtuvėse ir kvepalų namuose. Nišinių kvepalų gamintojai stengiasi užtikrinti, kad gamyba būtų vykdoma nedideliu mastu. Dėl to jie bus tikri, kad jų aromatas nepasieks populiarių parduotuvių ir netaps masine rinka.

Dėl to, kad nišiniai kvapai gaminami nedideliais kiekiais, jų kūrėjai neprivalo laikytis taisyklių, kurias įvestų plačios rinkos prekės ženklai. Parfumeris turi visišką kūrybinę laisvę, kurios dėka jis gali sukurti būtent tokį kvapą, kokio nori. Rytietiškos, citrusinės ir gėlių kompozicijos dažnai naudojamos kuriant nišinį aromatą. Tam dažnai naudojamas dūmų, miško paklotės, medžio ar net žolės kvapas. Platų nišinių kvepalų pasirinkimą siūlo ziuzi.lt.

Kaip kuriami nišiniai kvepalai?

Svarbu tai, kad ne kvapo paruošimo ir naudojimo būdas paverčia kvepalus nišiniais kvepalais. Nepriklausomai nuo to, kaip esencija bus paruošta, ji neturės jokios įtakos kvepalų kategorijai. Tiek jų atveju, tiek populiariausiuose žinomų prekės ženklų gaminiuose galime rasti panašių kvapų kompozicijų – tiek sintetinių, tiek natūralių. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad nišiniuose kvepaluose yra tik pačios gryniausios ir kokybiškiausios esencijos, o tai nėra taip akivaizdu populiarių, masinių kvepalų gamyboje.

Kad kvapas būtų apibūdintas kaip nišinis kvepalai, jis turi būti sukurtas ypatingai tiksliai. Nišiniai kvepalai išsiskiria ir kruopštaus dizaino buteliukais, kurie dažnai būna dekoruoti specialiomis dekoracijomis. Tam dažnai naudojamos įvairios – dažnai gana neįprastos – medžiagos. Todėl pirkdami nišinius kvepalus turėtume būti pasiruošę, kad mūsų aromatas gali būti patalpintas į buteliuką iš medžio, metalo ar meninio stiklo.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: