Išmaniosios grožio ir sveikatos programėlės Jūsų telefone, kurios padės rūpintis savimi

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Ar žinote, kad išmanusis telefonas gali būti naudingesnis, nei galvojate? Tereikia įdiegti programėles ir jos padės pagerinti kasdienį gyvenimą – atrodyti gražiau ir jaustis sveikiau. Tai gali visi naujausi telefonai, tad tikrai  verta pasinaudoti šia galimybe.

Pasirūpinkite savo grožiu
Nors ir žinome pagrindines odos bei plaukų priežiūros taisykles, naudingi patarimai visada pravers. Išmėginkite tokias programėles kaip „Luvly“ ar „FeelinMySkin“ ir gaukite daug naudingos informacijos. Tai patogus ir paprastas būdas puoselėti savo grožį kiekvieną dieną.


Sekite savo ritmą
Visos moterys ir merginos žino, kokią didelę įtaką jų savijautai turi menstruacinis ciklas. O jei žinotumėte, ko laukti, argi viskas nebūtų paprasčiau? Išmėginkite ciklo sekimo programėles, pavyzdžiui, „Flo“. Čia galėsite registruoti savo savijautą, tad jau kitą mėnesį žinosite, kas laukia. Tai padės geriau save kontroliuoti ir išvengti nuotaikų svyravimo ar persivalgymo.


Daugiau judėkite
Gera savijauta yra neatsiejama nuo judėjimo, tačiau tam visai nereikia keliauti iki sporto klubo. Su išmaniosiomis programėlėmis sportuoti galite… tiesiog savo namuose! Programėlė pateiks detalias instrukcijas kokių ir kiek pratimų atlikti. Išmėginkite daugelio pamėgtą „SWEAT“ ar „Glo“, skirtą jogos pratimams. Tai puiki priemonė jaustis geriau ir padailinti savo figūrą – programėlė bus tarsi jūsų asmeninis treneris.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: