Dantų gydymo All-on-4 akcija

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Jei turite problemų dėl trūkstamų dantų arba netinkamai prigludusių protezų, dantų implantų sistema „All-on-4®” gali būti sprendimas, kurio ieškote. Ši revoliucinė sistema vos per 24 valandas suteikia visiškai naują šypseną, be kelių vizitų ar operacijų. O dabar galite sutaupyti iki 800 eurų už „All-on-4®” atrinktose odontologijos klinikose, plačiau apie tai portale dantugydytojas.lt Nauja šypsena per 24 val. su ALL-ON-4® – sutaupykite iki €800!

Kas yra All-on-4®?

All-on-4® – tai dantų implantų sistema, kuri naudoja tik keturis implantus visam dantų lankui paremti. Šis naujoviškas metodas leidžia visiškai atkurti šypseną vos per vieną dieną, todėl tai populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori išvengti laiko ir išlaidų, susijusių su tradiciniais implantavimo metodais.

Kaip tai veikia?

Sistemoje „All-on-4®” naudojami du implantai, įstatomi burnos priekyje, ir du kampiniai implantai, įstatomi burnos gale, kurie atstoja visą dantų lanko pakeitimo dantis. Implantai pagaminti iš titano, kuris susilieja su žandikaulio kaulu ir sukuria tvirtą ir stabilų pagrindą pakaitiniams dantims. Pakaitiniai dantys gaminami pagal užsakymą, kad atitiktų jūsų natūralius dantis ir užtikrintų natūraliai atrodančią ir funkcionalią šypseną.

Kokie yra privalumai?

Sistema „All-on-4®” turi keletą privalumų, įskaitant:

  • Greiti rezultatai: Visa procedūra gali būti atlikta vos per 24 valandas, todėl naują šypseną turėsite vos per vieną dieną.
  • Mažesnė kaina: Sistema „All-on-4®” dažnai kainuoja pigiau nei tradiciniai implantavimo būdai, nes reikia mažiau implantų ir operacijų.
  • Didesnis komfortas: Pakaitiniai dantys yra saugūs ir stabilūs, todėl sumažėja diskomfortas ir dirginimas, dažnai susijęs su tradiciniais dantų protezais.
  • Geresnė burnos sveikata: Sistema „All-on-4®” gali padėti išvengti tolesnio kaulo nykimo ir dantenų recesijos, todėl pagerėja bendra burnos sveikata.

„All-on-4” – didžiausias dantų implantų sistemos privalumas

Didžiausias „All-on-4” dantų implantų sistemos privalumas yra tas, kad ji gali visiškai atkurti jūsų šypseną vos per vieną dieną. Skirtingai nuo tradicinių implantavimo metodų, kurie gali užtrukti kelis mėnesius ir užtrukti kelis susitikimus, „All-on-4” naudoja tik keturis implantus, kurie atstoja visą dantų lanką. Tai reiškia, kad iš odontologijos kabineto galite išeiti su visiškai nauja šypsena vos per 24 valandas. Be to, „All-on-4” sistema gali būti pigesnė už tradicinius implantavimo metodus, nes reikia mažiau implantų ir operacijų. Apskritai dėl „All-on-4” sistemos greičio ir įperkamumo ji yra populiarus pasirinkimas ieškantiems greito ir veiksmingo trūkstamų dantų ar blogai prigludusių protezų sprendimo.

Kaip galiu sutaupyti iki 800 eurų?

Daugelis odontologijos klinikų dabar siūlo akcijas ir nuolaidas sistemai „All-on-4®”, todėl galite sutaupyti pinigų šiai gyvenimą keičiančiai procedūrai. Pasinaudoję šiomis akcijomis, galite gauti aukštos kokybės priežiūrą ir visiškai naują šypseną už mažesnę kainą.

Jei jus domina All-on-4® sistema, būtinai pasidomėkite įvairiomis odontologijos klinikomis ir pasiteiraukite apie jų siūlomas akcijas ar nuolaidas. Naudodami „All-on-4®” sistemą vos per 24 valandas galėsite turėti naują šypseną, padidinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti bendrą gyvenimo kokybę.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: