Artdeco kosmetikos naujienos: be galo graži Dive In to The Ocean of Beauty kolekcija + makiažo įvaizdis

artdeco kosmetikos naujienos

Gavau nuostabaus grožio Artdeco kosmetikos kolekciją – Dive in to the Ocean of Beauty. Kolekciją sudaro daug įdomių produktų nuo šešėlių paletės iki mėlyno blakstienų tušo. Kviečiu pažiūrėti į šį grožį! 

Pilna kolekcija atrodo štai taip: 

Man neteko prisiliesti prie bronzanto, bronzinančio kūno kremo ir šešėlių paletės, tačiau skaistalai, highligteris, drėkinantis tintas, lūpų balzamas su spalva, tušai ir akių pieštukai – mano kosmetinėje!

Žemiau rasi nuotraukas ir gali pažiūrėti į kolekciją iš arčiau: 

artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos
artdeco naujienos

Didžiausią įspūdį man paliko blakstienų tušai – jie yra tankinantys ir TIKRAI tankina. Jeigu atvirai, pirmą kartą pajutau, ką tai reiškia – tankinti… 😂 Pasirodo, iki šiol joks mano bandytas tušas tokio efekto neteikė. Mėlynos spalvos tušas toks pat geras –  spalva matosi, ryški, išbandžiau tik ant apatinių blakstienų, tačiau bandysiu išdrįsti ir ant viršutinių! 

Skaistalai labai pigmentuoti ir niekur nedingsta nuo veido visą dieną. Tiek skaistalų, tiek highligterio konsistencija labai velvetinė, švelni, lengvai sklaidosi. Highligteris žiauriai švyti. Smėlio spalvos pieštukas pakerėjo savo žerėjimu, na o mėlyname šiek tiek pasigedau didesnės pigmentacijos. Lūpų balzamas su spalva – dabar išėjo koralinės spalvos, aš jau turėjau įsigijusi raudonos spalvos ir labai juo mėgavaus, dabar turėsiu ir koralinį. Drėkinantis tintas odai – labai natūraliai ir gražiai ant odos atrodo, tarsi nieko neužtepta. Maskavimas lengvas tepant rankomis/kempinėle, galima išgauti vidutinį su šepetėliu. 

Tik gavus kolekciją iš karto apėmė įkvėpimas susikurti įvaizdį: 

Artedco prekės ženklas man dar labai neatrastas, pati visai neseniai įsigijau šešėlių bazę iš šio prekės ženklo, tai labai džiaugiuos, kad dabar turiu tiek naujų produktų išbandymui ir įsimylėjimui. Artdeco visada mane žavėjo savo pakuočių sprendimais – visada kažką tikrai patraukiančio akį išleidžia ir ši vasariška kolekcija tikrai nėra išimtis!

Kolekcijos ieškokite DOUGLAS parduotuvėse! 

PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: