Tuštučiai #7: atsiliepimai apie išbaigtas priemones

Spalis tuštučių sferoje nebuvo labai gausus – per šį mėnesį baigėsi vos 10 priemonių, tačiau jos gan įvairios, o ir parašyti pažymiai joms – taip pat. Kviečiu skaityti! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5

Labiausiai patiko: kvapas, jis ilgai išlieka.

Labiausiai nepatiko: Naudojau visą amžinybę, nes patekęs į kvėpavimo takus – ima dusinti, purkštis reikia nekvėpuojant ir po to bėgti iš to šampūno debesies, kad neįkvėpt…Nekartočiau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: malonaus kvapo, švelniai ir efektyviai plauna plaukus.

Labiausiai nepatiko: jokios apimties ar didesnio purumo nepastebėjau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: bent jau mano odą ir plaukelius suminkština daug efektyviau ir greičiau, nei tai daro bet kokios mano išbandytos skutimosi putos. Kiekis nedidelis, bet užtekau beveik dviems mėnesiams. Palieka riebumo jausmą po savęs, bet jį galima nuplauti – lengvai pasišalina tiesiog su naudojama dušo žele. Patirtis labai gera, noriu pabandyti dar aliejų skutimuisi, o jei nerasiu kažko geriau – galėsiu grįžti ir prie šio.

Labiausiai nepatiko: labai intensyvus arbatmedžio aliejaus aromatas.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: prausia, nedirgina, didelis kiekis, nedidelė kaina.

Labiausiai nepatiko: kažkokio ypatingo maitinimo nesijuto, labiau patiko šito prekės ženklo drėkinanti dušo želė oranžinėje pakuotėje.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: nedirgino ir švelniai prausė, jokio diskomforto, gaivos ir švaros jausmas.

Labiausiai nepatiko: dozavimas nėra labai patogus.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: turėjau mėginuką, kremas greitai susigeria, suminkština ir švelnina odą.

Labiausiai nepatiko: kol kremas pakuotėje – kvepia labai skaniai, tačiau užsitepus ant odos, man kvapas nepatiko – kvepia kaip koks kremas po skutimosi, pilnos pakuotės nepirkčiau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: dažnu atveju po vieno kaukės panaudojimo sunku pamatyti ir įvardyti rezultatus, bet ši kaukė mane maloniai nustebino, nes ją nusiėmus oda atrodė rami, graži, švari ir tarsi išties – atnaujinta. Mielai kartočiau, patiko ir pats procesas kaukę užmaišyti, o nulupti… labai patiko nulupti!

Labiausiai nepatiko:

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: šis lūpų aliejus man patiko viskuo: nelimpa, gražiai atrodo, nedažo lūpų, maitina, drėkina, malonaus kvapo ir jokio neskanaus poskonio, sandari pakuotė, didelis ir malonus šepetėlis, nebėgus.. Išgramdžiau labai greit.

Labiausiai nepatiko:

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: ušas LABAI juodas.

Labiausiai nepatiko: man šis blakstienų tušas yra apie nieką – šepetėlis man per didelis, košės prikabina labai daug, šereliai trumpi, sluoksniuojant blakstienos sulimpa… Naudojau tik keletą kartų, bet pas mane jis voliojasi jau labai ilgai, tai baigėsi galiojimas.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: praėjo nemažai laiko, kol su šita priemone susidraugavau, nes pirmais kartais naudojau kaip paprastą antakių želiuką ir nesupratau, kodėl jis tiek kainuoja ir kodėl nieko nedaro ties “stick it” dalimi. Vėliau išmokau naudotis ir godžiai sunaudojau iki galo, gaila, kad pasibaigė…

Labiausiai nepatiko: užtrukau, kol išmokau naudotis.

Spalio šiukšlynėlis išmestas ir apžvelgtas, dėžutė tuščia ir laukia naujų, išbaigtų pakuočių. 😁 Jau turiu porą produktų, kurių skaičiuoju jau paskutinius lašus, tai manau, kad lapkričio tuštučiai bus labiau įdomūs. 😁👏

2 pakomentavo:
2023-12-02

Sugundėte išbandyti kokį aliejų skutimuisi. Nesu turėjusi tokio produkto.

Šiuo metu naudoju šį aliejų: https://www.kqzyfj.com/click-100695039-15116508?url=https%3A%2F%2Fwww.notino.lt%2Fsaloos%2Fshower-oil-sateen-moteru-skutimosi-aliejus%2Fp-82455%2F tai jis man patinka tuo, kad susilietęs su drėgna oda virsta tokiu kaip pieneliu, o ir nuskutus ir nuplovus nepalieka to riebalinio jausmo, kaip kad mano apipasakotas iš Australian Bodycare)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: