Mano asmeninis priemonių TOP 6 iš: NYX COSMETICS

nyx kosmetika atsiliepimai

Tokia ta realybė – tarp gerų vistiek yra geriausi. 🙂 Šį kartą išrinkau savo TOP šešetuką iš NYX COSMETICS kosmetikos gamintojo. Dalinuosi jais ir trumpai – kodėl produktas yra šiame top’e. 

Važiuojam!

Sausa oda? Persistengei su sausa pudra ir makiažas atrodo cakey? Reikia produkto, kuris atgaivintų ir “apjungtų” makiažą dienos eigoje? Reikia priemonės, kuri “sulietų” makiažo bazę? Visiems šiems tikslams siūlau būtent Plump Finish makiažo fiksatorių iš NYX’o. Labai mėgstu šią priemonę, nes ji, atrodo, visas makiažo klaidas ištaiso. 😂 Apskritai NYX’o kolekcija su elektrolitais labai verta dėmesio.

Abi versijos – tiek su spalva, tiek bespalviai klijai yra verti dėmesio. Puikiai fiksuoja antakių plaukelius, tai galima juos formuoti taip, kaip norisi – sukelti, sušukuoti. Antakiai savo vietoje išlieka visą dieną, tik svarbu – jeigu naudoji pudrą ir ją tepi pirmiausia ant veido, o tik po to dažaisi antakius – pasistenk, kad prieš aplikuojant klijus pudros likučių nebūtų antakiuose – aš dažniausiai nuvalau ausų krapštuku antakius, kad pudros likučiai nesiveltų su priemone ir neformuotų tų baltų gumulėlių, kurių taip nemėgstame. 😉

Labai gerai sklaidosi, gražiai atrodo ant odos. Maskuoja puikiai, yra skalsus. Šiuos 9.6 ml sunaudoti – yra ką veikti. Gerai sklaidosi pirštais, šepetėliu. Higieniškas dozatorius.

Matinio užbaigimo skysti lūpų dažai. Konsistencija kaip kremo – labai lengva. Didžiausias pranašumas – lengvumas. Visiškai nesijaučia ant lūpų, spalvos pigmentuotos, o aksominis-matinis užbaigimas ant lūpų atrodo tiesiog tobulai. Man jie patinka dėl savo lengvumo bei gražaus “nusivalgymo” – nėra to kapoto, negražaus lūpdažio blukimo, jis labai gražiai dingsta nuo lūpų geriant ar valgant, pasidaro ombre efektas, kuris neatrodo baisiai, o patrynus lūpas viena į kitą – dar padoriai atrodo ir nereikia bėgt iš karto taisyt lūpdažio. Nesausina.

Viena geriausių aplamai mano kada nors bandytų makiažo bazių, kadangi efektas juntamas ir pastebimas, net nesistengiant jo pamatyti. Labai lengvas, gelinės tekstūros produktas, kuris atgaivina odą, greitai į ją susigeria. Ant odos tampa lipnus, todėl labai gerai “kimba” pudra ir maskuoklis. Prikimba gražiai ir ilgam. Makiažo produktai dengiasi tobulai, o ir išlieka daug ilgiau, negu įprastai. Mėgstu naudoti ant nosies, kaktos, smakro sričių – ten, kur dažniausiai makiažas greičiausiai nustirina. Galiu patvirtinti, kad su šia baze pastebimai mažiau nusitrynimo dienos pabaigoje. 10/10. 😎

Yra keletas spalvų, kurios be galo pigmentuotos. Labai gražiai sklaidosi, o kai sudžiūva – nė krust iš savo vietos. Tikrai dėmesio verti kreminiai šešėliai. Nusipirkus vieną tūtelę, nežinau kiek laiko reikia ją sunaudoti – net kasdien naudojant, spėju, reiktų gerų poros metų, kadangi pigmentacija be galo didelė ir užtenka vos mažyčiuko mažutėliausio lašiuko visam akies vokui padengti. Idealus dalykas tiems, kas mėgsta kūrybiškus makiažus arba ieško tikrai labai intensyvių spalvų: ryškiai geltonos, žydros, violetinės, rožinės, žalios, oranžinės.

O tu ar turi savo TOP priemonę ar net kelias  iš NYX? Pasidalink komentaruose po šiuo įrašu – labai norėčiau sužinoti Tavo mylimiausius, galbūt atrasiu kažką naujo pati! 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: