Atsiliepimas: Sheglam – Take A Hint lūpų tintas

Sheglam kosmetika atsiliepimai

Lūpų tintai yra fainas dalykas – nusidažo lūpos, tačiau nieko nejauti ant jų, niekur lūpdažiu nenuterlioji ir džiaugiesi paryškintomis lūpomis. Išmėginau Sheglam Take A Hint lūpų tintą. 

Aprašymas: 

Reapplying? Who’s got time for that? Thanks to our Take A Hint Lip Tint you’ve got high-gloss lip color on lock, around the clock. Its ultra-lightweight, never-sticky + moisturizing formula keeps your lips smooth and supple with a lasting color that settles into your lips for a natural look. Hint: its true hue fully develops and reveals itself after just a few minutes and lasts up to 5 hours! Because it reacts to your unique pH, enjoy a custom shade just for you.

Sheglam kosmetika atsiliepimai
Sheglam kosmetika atsiliepimai

Žinoma – lūpų tintai gal gražiau ir geriau atrodo ant didelių lūpų savininkių, tačiau ech – yra kaip yra. 😁 Ačiū, teti, už mini lūpas, sutaupau lūpdažių. 🙏😂 

Iš esmės lūpų tintai nudažo lūpų viršutinį sluoksnį, dažas įsigeria ir laikosi kažkiek ten laiko. Paprastai tokie lūpų tintai būna tokio vandeningo pavidalo, o šis Sheglam produktas turi žiauriai keistą konsistenciją – net nemoku paaiškinti, bet lūpdažis tarsi kremas, bet toks purus purus. Kaip išplakta grietinėle, va. 😂 Putėsis kažkoks, tai žiauriai įdomiai aplikuojasi ant lūpų – atrodo, kad nieko nepaimi su aplikatoriumi ir beveik nieko netepi ant lūpų. Toks keistas jausmas, tačiau priemonė veikia, viskas gerai. Dabar dingtelėjo tokia mintis ar tokia konsistencija ir turi būt, ar aš kažkokį broką gavau? 😂 

Pagal atsiliepimus – vienos spalvos per daug skystos, kitos merginoms pasirodė per daug išdžiuvę ir pan. Tai spėju, kad varijuoja konsistencija pagal spalvą – tai dažnas dalykas su lūpdažiais. 

Sheglam kosmetika atsiliepimai

Iš karto užtepus priemonę, jaučiasi toks sausumas ant lūpų. Nėra pats maloniausias jausmas. Be to, šito tinto kvapas ir skonis labai keisti. Keisti nemalonia prasme. 😂 Po kelių minučių pradeda ryškėti spalva ir lūpos įgauna tokį nude‘inį atspalvį. Aš pasirinkau Birhtday Lips atspalvį. 

Water, Diphenyl Dimethicone, Octyldodecanol, Ethylcellulose, Alcohol, Phenyl Trimethicone, PPG-26-Buteth-26, Polyacrylamide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, C13-14 Isoparaffin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Laureth-7, Disodium EDTA, CI 16035, CI 15985, CI 42090.

saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu.
Sheglam kosmetika atsiliepimai

Aš po kokių 5 min. nuvalau perteklių, pervedu lūpas panašios spalvos lūpų pieštuku ir aplikuoju ant viršaus lūpų blizgį. Šitie visi tintai geras dalykas toms, kurios svarsto apie lūpų permanentą – ten kur tatuiruoja spalvotai lūpas. 😁 Nes tintas iš esmės sukuria tą efektą ir pakeičia natūralią lūpų spalvą. Ir aš supratau, kad nevisai norėčiau to permanento, nes tik su tintu man nepatinka kaip lūpos atrodo. Labai ši mano pasirinkta spalva išryškina mano lūpų siaurumą ir jos vizualiai atrodo dar siauresnės, todėl pieštukas ir blizgis man yra must. Bet taip pasikoregavus galutinis rezultatas man labai patinka – o ir laikosi ilgai. 

Sheglam kosmetika atsiliepimai
Sheglam kosmetika atsiliepimai

Jokių nusiskundimų apart keisto kvapo ir skonio aš neturiu. Pakuotė ok, patogi, aplikatorius irgi atlieka savo funkciją – nėr nei per didelis, nei per mažas. Mano lūpos gan šviesios spalvos, tai rezultatas po tinto pas mane drąstiškas ir pastebimas – mačiau atsiliepimų skilty skundės, kad nėr jokio skirtumo su ar be to tinto. Tai turiu įtarimą, kad arba jų lūpos labai ryškios natūraliai arbaaaa pasirinko netinkamą spalvą? Ką žinau, pas mane viskas ok. 

Ar rekomenduoju? Nėra produktas, už kurį 100% laiduočiau ir rekomenduočiau, kai kalba pasisuka apie lūpų tintus, tačiau tai nėra blogas produktas. Tik tikiu, kad yra geresnių ir tiek. 😁 

Priemonė tau patiks, jei: ieškai OK lūpų tinto už mažą kainą. 

Priemonė nepatiks, jei: ieškai tobulo lūpų tinto be priekaištų. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: