Atsiliepimas: Sheglam – Quick Refresh Brush Spray Cleaner purškiklis greitam šepetėlių valymui

sheglam atsiliepimai

Šiandien papasakosiu apie produktą, kurio, kaip ir nereikia, būtinybės nėra, bet kai turi – praverčia. 😁 

Įsivaizduok tokią situaciją – turi mėgstamiausią arba tik vieną akių šešėlių sklaidymo šepetėlį. Daraisi akių makiažą ir nori jį padaryti iš daugiau nei vienos spalvos. Panaudoji šepetėlį su viena spalva ir tada jį reikia išvalyti, kad galėtum dėti kitą. Čia į pagalbą ir ateina šis produktas – purškiklis greitam šepetėlio išvalymui nuo produkto. 

sheglam atsiliepimai

Aišku, gal dar tarp jūsų yra ir psichopačių, kurios iš karto po kiekvieno naudojimo išsiplauna šepetėlius ir pasideda juos švarius, tai tokiu atveju šitas cleaner’is irgi praverstų. Bet… nemanau, kad daug tokių mūsų tarpe 😂

Jeigu juokus patrauksime į šalį ir sugrįšime prie purškaliuko, tai jis savo darbą atlieka gerai. Man labai labai patinka jo miela pakuotė. Šiek tiek primena dezinfekcinių skysčių purškaliukus. 

sheglam atsiliepimai
sheglam atsiliepimai

Aš nedažnai jį naudoju. Turiu nuo vasaros vidurio kažkur ir dar jo tikrai daug yra. Bet kaip ir sakiau – retai naudoju. Kažkaip turiu, atrodo, tikrai pakankamai šepetėlių ir to tarpinio valymo kaip ir nereikia. Bet labai man praverčia šis purškalas tada, kai keliauju ir viso šepetėlių arsenalo su savimi neimu. Va tada pasiteisina, nes galiu pasiimti vieną šepetėlį akims ir vieną veidui, o kai reikės keisti produktą – papurkšiu valiklio. 

sheglam atsiliepimai
Šepetėlis prieš valymą
sheglam atsiliepimai
Šepetėlis po valymo
sheglam atsiliepimai

Viskas, ką tereikia padaryti – papurkšti šepetėlio šerelius ir pavalyti. Aš papurškiu kelis kartus sukdama šepetėlį, kad iš visų pusių susidrėkintų šereliai ir tada tiesiog ištapšnoju produktą ant servetėlės. 

Pliusas tame, kad šepetėlis, kol ištapšnoji produktą – išdžiūva ir jį gali tuojau pat vėl merkti į bet kokį produktą ir naudoti toliau. Nes jeigu plautum klasikiniu būdu – šepetėlio šereliai būtų pernelyg šlapi ir jis būtų nepanaudojamas, reiktų nemenką laiko tarpą laukti, kol šis išdžiūtų. 

sheglam atsiliepimai

Purškalas, kaip ir minėjau, savo darbą atlieka gerai ir tikrai gan švariai pašalina bet kokį produktą iš šepetėlio. Birius produktus pasiseka ištapšnoti lauk po pirmosios purškimo sesijos, šiek tiek ilgiau tenka valyti maskuoklį ir kitus klampesnius produktus. 

Iš esmės produktas atlieka tai, ką ir žada – išvalo šepetėlį nuo produkto. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: