Atsiliepimas: NYX – This Is Juice Gloss lūpų blizgesiai

nyx kosmetika atsiliepimai

Šiandien šiek tiek papasakosiu apie man labai patikusius NYX lūpų blizgius, kurie mano kosmetinėje rado ypatingai garbingą vietą, buvo naudojami visą vasarą, o dabar vėl juos išsitraukiau, prisiminus, kaip man jie patiko. 

Aprašymas: 

Tegul jūsų lūpos būna kaip niekad sultingos! Drėkinamasis blizgis NYX Professional Makeup This Is Juice Gloss suteiks joms permatomą spalvą bei taip reikalingo drėgnumo. 5 elektrolitų ir 5 natūralių aliejų derinys suteiks 12 valandų trukmės drėkinimą ir neleis joms išsausėti. Lūpos įgaus akinantį blizgesį ir gardžiai kvepės, o jų skonis bus kaip sultingų vaisių.

nyx kosmetika atsiliepimai

Šiuos blizgius gavau su PR siunta vasarą. Nuotraukose matai Guava Snap ir Watermelon Suga atspalvius, bet šiaip turėjau ir permatomą Coconut Chill – bet aš jį sugadinau šiek tiek. Užteršiau kaip sakant lūpdažiais, ant kūrių dėdavau tą blizgį, tai dabar jis ne permatomas, o rožinis. 😀 Kitus – Passion Fruit Snatch ir Strawberry Flex padovanojau. 

Jie išsiskiria ypatingai skaniais aromatais ir gerais kvapais. Bet be to dar ir pasižymi lūpų drėkinimu, kadangi sudėtyje yra lūpas drėkinančių ingredientų. Man patinka dekoratyvinė kosmetika, kuri ne tik dekorui, bet turi kažką naudingo truputį. 

nyx kosmetika atsiliepimai
nyx kosmetika atsiliepimai

Patiko ir plastmasinės, minkštos lūpų blizgių pakuotės. 😀 Priminė vaikystę, kai tokiose tubelėse būdavo išspaudžiami blizgiai lūpoms, kuriuos „skolindavausi” iš savo tetos. 😀 

Aš šiuos blizgius naudoju ant lūpų dažų/lūpų pieštukų. Watermelon suga atspalvis labai dailus ir suteikia lūpoms tokio švelnaus rožinio atspalvio. Ir kvepia arbūzais – skaniai. 😀 Guava Snap turi tokio labiau oranžinio atspalvio. 

Drėkinimas tikrai juntamas – vienas malonumas tokius blizgius teptis ir nešioti. Be to, kaip jau ir minėjau, be galo skaniai kvepia, o ir skonis nėra šlykštus, kaip kartais gali pasitaikyti su lūpų produktais. 😀 

Pliusas dar ir tame, kad nesijaučia jokio lipnumo. Klampus tiek, kiek reikia būti klampiam lūpų blizgesiui, tačiau dienos ir gyvenimo negadina, o su pakankamai smulkiu ir patogiu aplikatoriumi patogu reaplikuoti nusivaliusį blizgį. Aš apie išsilaikymą ir lūpų blizgius nekalbu – blizgesiai tiesiog nusivalgo ir nusibučiuoja visi iš eilės, todėl ką čia kalbėt. 😀 

nyx kosmetika atsiliepimai
nyx kosmetika atsiliepimai
lūpos su Watermelon Suga atspalvio blizgiu

Vasaros metu turėjau šiuos blizgius kišenėj, rankinėj – visad buvo su manimi. Dabar gi, kai ruduo, kažkaip traukia prie tų matinių spalvų, bet jeigu noriu blizgesio – malonu naudoti šį produktą. 

Ar rekomenduoju? Tikrai taip. Malonūs blizgesiai. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: