Atsiliepimas: NYX – Shine Loud High Shine Lip Color skysti lūpų dažai | spalva 12 – Movin´ Up

nyx kosmetika atsiliepimai

Kadangi susidariau mini sąrašiuką produktų, kuriuos noriu išbandyti iš praeitų metų pačių populiariausių ir sprogdinusių internetą, vienas iš jų buvo šis NYX lūpdažis. 

Jo esmė tokia, kad jis iš dviejų dalių: vienoje lūpdažio pakuotės pusėje yra talpa su matiniu lūpdažiu, o kitoje – permatomu laku. Pirmiausia reikia užsitepti lūpdažį, palaukti, kol jis sudžius ir tada užsitepti laką. Sudžiuvęs lakas užfiksuoja lūpdažį ir turėtumėme turėti blizgias, tačiau niekur nesitepliojančias lūpas. 

nyx kosmetika atsiliepimai

Man šie pažadai skambėjo itin patraukliai, o ir iš kitų atsiliepimų soc. erdvėje, atrodė, kad visai nieko.  

Aprašymas:

Norite, kad jūsų lūpos atrodytų nepriekaištingos bei ryškios bet kokiomis aplinkybėmis ir tuo pačiu nesujaudinti, kad, pavyzdžiui, geriant, lūpų dažai išteplios stiklą? Tam puikiai pasitarnaus skysti lūpų dažai NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Lip Color. Užtepus vieną sluoksnį, padengia lūpas itin pigmentuota spalva, o antruoju suteikia intensyvų stiklinį blizgesį. Itin atsparūs, išsilaiko puikios būklės iki 16 valandų – nenusitrina, netepa ir neblunka.

Tik kad va tie video atsiliepimai, kur užsitepa lūpdažius, pasimaivo ir parašo reklaminį tekstą visiškai nepadeda suvokti apie produktą daugiau – nei kaip jis nešiojasi per dieną, nei ar skirtingų atspalvių formulės skiriasi, nieko žodžiu. 

nyx kosmetika atsiliepimai
nyx kosmetika atsiliepimai

Bet aš tai viską pasakysiu. 😂 Mane šie lūpdažiai labai įskaudino. 😂 

Visų pirma, tai ne patys pigiausi. Jau 14 eur už lūpdažį man vidutinė kaina. Antra – apsirikau su atspalviu. Norėjau sodrios rožinės, koks ir buvo langelis svetainėje, kokia ir pakuotė pačio lūpdažio, o gavau neoninę rožinę, kuri nei madinga, nei graži, nei šiaip kažką priduoda gražaus veido bruožams… 

Visų antra, šio 12 Movin’ Up atspalvio formulė ne kokia – nesidengia tolygiai, stumdosi ant lūpų paviršiaus, išryškina lūpų raukšleles ir sausesnes vietas, subėga į raukšleles, trūksta pigmentacijos, kažkaip keistai skiedžiasi ant tų lūpų. Bandžiau ir suplakt labai stipriai, ir ant vazelino aplikuot, ir be vazelino, ir ant drėgnų lūpų ir ant visiškai sausų – niekas nepadėjo. 

nyx kosmetika atsiliepimai

Uždėjus laką ant viršaus lūpos blizga, taip. Taip, neatsispaudžia bučiuojant ranką, tačiau valgant, geriant ir kalbant tas blizgesys nusivalgo labai greit ir po keliolikos minučių tikro gyvenimo ant lūpų lieka tik tas matinis lūpdažis, kuris neatrodo gerai. 

Norint to blizgumo reiktų pastoviai aplikuoti laką ir tai daryt iš ties dažnokai. 

Lūpdažis lūpų viduryje apsitrynė normaliai, bet iš kontūro tą lūpdažį nusiplaut buvo belekiek vargo. Tryniau viskuo, ką turėjau – miceliniu, valomuoju veido aliejumi, prausikliais geliniais, putų prausikliais, muilu… 🥲 Galvojau skylę pratrinsiu. Galų gale pavyko nukrapštyt lūpdažio likučius su cukriniu lūpų šveitikliu + trinimu frotine medžiaga (suprask rankšluosčiu). Viena sekėja Instagrame rašė, kad jai šitas lūpdažis tik su kokosu aliejum nusivalo. Aš deja namuose tokio neturėjau. 🥲 Tai taip nutryniau lūpas, kad perštėjo visą vakarą. 

nyx kosmetika atsiliepimai
nyx kosmetika atsiliepimai

Žodžiu, pernelyg išreklamuotas, tačiau kasdienybėje visiškai nepraktiškas lūpdažis, kurį dar sunku ir nusivalyti. 

Fotosesijoms – ok, tikram gyvenimui ir tikrai moteriai – ne. 

Nežinau kaip su kitais atspalviais – gavau komentarų, kad nude spalvos visai nieko, bet ryškesnės ir tamsesnės suformuluotos nelabai kaip. Aš bent jau šio 12 atspalvio tikrai nerekomenduoju, o jis mane taip nuvylė, kad kitų spalvų jau tikrai nepirksiu – bijau nusivilt. 😅

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5
2 pakomentavo:
2023-01-23

Labas. Gal kažkas su tavo lūpdažių negerai? Nes aš turiu vieną, ir bliamba, norėčiau visų spalvų 🙂

aš nebenoriu nei vienos. 😂🙏

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: