Atsiliepimas: Max Factor – 2000 Calorie apimties suteikiantis blakstienų tušas

max factor atsiliepimai

Išmėginau dar vieną blakstienų tušą – Max Factor 2000 Calorie. Blemba, Max Factor man toks nepažintas prekės ženklas. Atrodo, kad nelabai ir populiarus, nes nelabai matau, kad šmėžuotų soc. erdvėse, o ir draugės nenaudoja ir nieko nerekomenduoja iš Max Factor. 

Bet gi kadangi blakstienų tušą gavau dovanų – reikia pabandyti. Ypač todėl, kad Max Factor visiškai nepažįstamas man ženklas. 😁 

max factor atsiliepimai

Blakstienų tušas įprastoje pakuotėje, nieko inovatyvaus ar išskirtinio. Puošia auksinės raidės, pati pakuotė juoda – atrodo tikrai gražiai, puošia kosmetinę. 

Šepetėlis turi daug ir trumpų šerelių. Ne pats patogiausias, ne pats geriausias bendrininkas, atskirinėjant blakstienas ir tikrai ne pats lengviausias šepetėlio tipas, su kuriuo būtų paprasta valdyti kokį tušo kiekį pasiimi. 

max factor atsiliepimai
max factor atsiliepimai

Patinka, kad tušas neturi jokio kvapo, o pačio tušo formulė maloni, gražiai tepasi ant blakstienų. Nesiteplioja, nebyra, viskas kaip priklauso. 

Patinka, kad tušas labai juodas ir gražiai, tikrai labai gražiai pajuodina blakstienas. Viskas su produktu gerai, tik aš tos apimties ir pasigendu. 😅 Produkto aprašyme žadama iki 300% didesnė apimtis nei mūsų natūralių blakstienų. Sunku man įvertinti ir apskaičiuoti ar visi procentai ar mažiau, ar daugiau, bet iš apimtį suteikiančių tušų aš tikiuosi kur kas daugiau. 

max factor atsiliepimai

Įdomus šepetėlio pasirinkimas. Nors jis tikrai patogus toms, kurios turi itin trumpas blakstienas, su tokiu šepetėliu labai sunku tą apimtį susikurti. Tikrai tikrai apimtį padeda „išlaužti” žiauriai tankūs šepetėliai, pvz.: 

Tankaus šepetėlio pvz.

Palyginus su Max Factor 2000 Calorie šepetėliu, tai pastarajam šiek tiek dar trūksta tankumo. Tai realiai, jeigu ieškosi tikrai tankinančio ir apimties suteikiančio tušo, dairykis labai tankaus šepetėlio. 

max factor atsiliepimai
max factor atsiliepimai

Aš šį blakstienų tušą naudoju ir miksuoju su kitais turimais, nes jis – tiesiog geras, niekuo neišskirtinis blakstienų tušas. Pasikartosiu, kad apimties efekto jam trūksta, bet iš esmės produktas nėra blogas. Ir nėra brangus. Be to, tinka ir itin jautrioms akims (bent jau gamintojas taip nurodo). 

Ar rekomenduoju? Šis tušas nėra tas, kurį kartočiau ir kartočiau nuolat, tačiau mielai naudoju. 

 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
2 pakomentavo:
2023-01-12

Man tai štas tušas visiška klasika, toks geras kasdienis (tik naudoju rudos, ne juodos spalvos), kuris netrupa, niekur nenubėga, bet ir neatrodo kaip priklijuojamos blakstienos.

Man gal labiausiai šepetėlis nieko nedaro maniškėms blakstėms pagal mano skonį, bet kad pats produktas geras tai tikrai jo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: