Atsiliepimas: M1 Select – TAKE OFF drėkinantis valomasis veido aliejus

m1 select atsiliepimai

Užfiksuotas, prisluoksniuotas ir iš vietos nejudantis makiažas yra smagumynas dieną, bet tikra rakštis užpakalyje vakare, kai reikia tą makiažą nusivalyti. Būtent todėl mano kosmetinėje ritinėjasi šis valomasis veido aliejus, nes be jo, kartais, švariai nusivalyti makiažo neišeina. 

Valomieji aliejai naudingi rutinoje tada, kai nešiojame sunkius ir labai fiksuotus makiažus. Tada darome vadinamąjį „double cleansing” kai pirmiausia veidą nuplauname su valomuoju aliejumi, o tada – su prausikliu. 

m1 select atsiliepimai

Jau į pabaigą eina mano šiuo metu naudojamas M1 Select prekės ženklo valomasis aliejus. 

Aprašymas:

Išskirtinis valomasis aliejus atlieka odos ir makiažo valymo procedūrą viename. Jis sukurtas specialiai sausai ir jautriai odai. Naudojant vertingų augalinių aliejų (makadamijų sėklų, abrikosų kauliukų, avokado, jojoba sėklų) derinį, valomasis veido priežiūros aliejus labai švelniai išvalo odą nuo nešvarumų ir itin efektyviai pašalina net vandeniui atsparų makiažą. Susilietusi su vandeniu, šilkinė aliejaus tekstūra virsta pieniška emulsija, todėl ypatingai lengvai ir greitai nuplaunama ir nepalieka riebios plėvelės ant odos. Pašalina vandeniui atsparų makiažą ir tuo pačiu užtikrina būtiną drėkinimą sausai ir jautriai odai.

m1 select atsiliepimai
m1 select atsiliepimai

Tiesa – aliejus, susilietęs su vandeniu virsta šiek tiek putojančia emulsija, kuri nutirpdo makiažą nuo veido. Man labai patinka, kad jo reikia vos kelių lašų, o ta emulsija labai lengvai nusiplauna nuo veido. 

Kadangi valomasis aliejus skirtas jautriai ir sausai odai, nepastebėjau jokių sudirginimų ar neigiamo povekio. Mano oda nėra nei sausa, nei jautri, tačiau aršių priemonių makiažo plovimui aš irgi naudoti nenoriu. Nes sausa ir jautri gali greit pasidaryt nuo netinkamos kosmetikos. 😀 

Aliejus valo gerai, tačiau nelabai „ima” blakstienų tušus, kajal pieštukus akims. Geriausiai tirpdo makiažo bazę – pudrą nuo veido. Labai greitas ir daug laiko neužimantis procesas nusiplauti pudrinį sluoksnį, o akis pabaigiu nusivalyti atskiromis priemonėmis. 

m1 select atsiliepimai

Kadangi aliejus ilgai ant odos neužsibūna ir yra iš karto nuplaunamas, porų nekiša ir aplamai jai niekuo netrukdo. 

Aliejus turi tokį aliejišką kvapą, tačiau jis nėra įkyrus ar pernelyg pastebimas. Patinka priemonės minimali sudėtis – keletas papildomų ingredientų formulėje, o šiaip tik aliejai. Stebina, kad tokia minimali formulė sugeba ir suputoti, ir nusiplauti be pernelyg didelio riebalo jausmo. Žinoma, šį valomąjį aliejų aš visada nuplaunu dar prausikliu ir ne vieną kartą. 

Ar rekomenduoju? Aš šį produktą įsigijau ir naudoju, bet ar antrą kart pirksiu nežinau. Nepatiko ant tiek, kad nebandyčiau kažko kitko, bet patiko tiek, kad jeigu nerasiu kažko geriau – grįšiu prie šito. 😀

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: