Atsiliepimas: Eveline Cosmetics – Brazilian Body savaiminio įdegio putos (geriausias produktas on a budget)

eveline brazilian body atsiliepimai

Saulėje degintis bijau, soliariumų bijau, man belieka tik savaiminio įdegio priemonės. Nutariau, kad reikia pagaliau jas prisijaukinti ir įvaldyti. Jau trečią buteliuką kartoju Eveline Cosmetics Brazilian Body savaiminio įdegio putų. Kuo jos mane taip sužavėjo? Tuojau papasakosiu. 

Seniai beturėjai problemų? Išsitrauk savaiminį įdegį. 😂 Man niekada su jais nesiskedavo ir galutinis rezultatas būdavo visai ne Brazilian body, o žirafos kailiukas. 🦒 Maniau, kad naudoju netinkamas priemones – čia buvo tiesos, bet ne tik. 

eveline brazilian body atsiliepimai

Eveline Cosmetics Brazilian Body savaiminio įdegio putos man patiko savo paprastumu. Jos pačios iš savęs maloniai kvepia, tepti odą malonu – jos drėkinančios, greitai susigeriančios ir turi šiek tiek, labai nedaug, bronzanto. Bronzantas iš karto čia ir dabar nubronzina odą ir labai lengva pamatyti kur jau patepei, o kur dar ne. Su bespalvėmis įdegio priemonėmis kur kas sudėtingiau – atrodo tepei jau čia, bet kai įdegis pradeda ryškėti, pasirodo, nedatepei ir ten, ir ten.. Žodžiu, tokia tragedija gaunasi, jog nebesinori į įdegio priemones net žiūrėti. 

Būtent dėl to aš nusprendžiau, kad man reikia nors ir tepančių, bet dažytų putų, nes kitaip niekaip. 

eveline brazilian body atsiliepimai
eveline brazilian body atsiliepimai

Pirmą kart šias putas aš visiškai atsitiktinai pagriebiau Eurokos fizinėje parduotuvėje – ai, galvoju, pabandysiu, kainavo jos nedaug, o tada dar ir nuolaida buvo, tai gal tris eurus kokius tik sumokėjau. Daug už tokią kainą aš nesitikėjau – pavarčius įvairius puslapius, savaiminio įdegio priemonės ir 50-80 eurų kainuoja, tai čia už tris eurus aš tikrai nesitikėjau nieko gero. Tačiau produktas mane maloniai nustebino – net man, tokiai pradedančiajai buvo paprasta, išsitepiau su specialia įdegio pirštine, įdegis išryškėjo, nusiploviau kūną ir džiaugiausi auksine oda. Putos nesausina odos, taip pat labai tolygiai nusiplovinėja. 

eveline brazilian body atsiliepimai

Laikosi gal ir neperilgiausiai, tačiau taip tolygiai įdegęs kūnas būna – jokių, visiškai jokių priekaištų ar kliurkų. Žinoma, kad būtų kuo mažiau tų kliurkų, reikia nepamiršti atlikti viso kūno šveitimą, kojų ir kitų vietų skutimą prieš aplikuojant įdegį. Taip pat prieš tepantis įdegiu nepamiršti sudrėkinti kremu alkūnes, kelius, pėdas bei rankas – šios vietos linkusios labiau įdegti, tai kad netapti umpa lumpa – šis žingsnis yra svarbus. 

Grįžtant prie produkto – įdegis nesilaiko pernelyg ilgai, aš „deginuosi” kiekvieną sekmadienį iš naujo. Man tai kaip ritualas, o pagalvojus, 4 kartai per mėnesį nėra jau tiek ir daug. Be to, kuo daugiau deginies, tuo labiau įgundi ir visas procesas trunka su kiekvienu kartu vis trumpiau. 

Žodžiu, jeigu ieškote savaiminio įdegio produkto on a budget – šios Eveline putos yra tai, ką verta išbandyti! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
2 pakomentavo:
2024-01-15

Sveiki, turiu klausimėlių😁 o kaip dėl kvapo ar labai intensyvus ir ar jaučiasi net kitą dieną?
Ir man visad tie įdegiai ilgai nesilaiko, ir niekad nesuprantu kaip po to praustis su dušom želėm ir skųstis nes jis tada labai greit nusiplauna, gal turite kokių patarimų?

Man labai patinka jūsų turinys, ačiū jums😁🤍

Labas, Evelina,

kvapas yra. Ne MAX ir neverčiantis iš koto, bet jis būna. Net nuplovus įdegį, jis dar šiek tiek formuojasi ir po nuplovimo, tai galima sukišus nosį į odą užuosti įdegio natas kurį laiką… 😁 Tikrai ne blogiausio kvapo putos, o kadangi nėr labai stiprios, tai ir kvapas ne toks intensyvus.

Ilgai nesilaiko ir man. Įdegiai nudažo viršutinį odos sluoksnį (tą, kurį sėkmingai nušveičiame, kai atliekame odos šveitimą). Tai pas mane – MAX savaitė, oda pradeda naujintis ir byrėti, o įdegis kartu su ja. 😁 Mano patarimai: praustis tik su dušo žele, nenaudoti kempinių ir plaušinių – rankomis apsiprausti. Nenaudoti scrub’ų ir kt. šveitimo priemonių odai, nebent jau norisi, kad plautųsi įdegis lauk. Nenaudoti dušo aliejų ar šiaip labai riebių dušo gelių ir vengti juos ilgai laikyti ant odos, nes aliejus pašiaušia odos paviršių ir tada sena oda greičiau nusiplauna. Po maudynių kūno netrinti rankšluosčiu, o tik švelniai tapšnojamaisiais judesiais sausinti. Taip pat po kiekvienų maudynių gausiai drėkinti odą, kad ji kuo mažiau pleiskanotų ir byrėtų. Skutimosi neišvengiu ir aš, tai blauzdas, pažastis, patepu dar kartą putomis, kad nesiskirtų taip nuo kūno. Taip pat būna, kad naudoju laipsniško įdegio losjonus – po dušo ištepu blauzdas, pažastis, krūtinę – ten, kur dažniausiai greičiausiai dingsta įdegis. Laipsniški losjonai įdegiui nestiprūs, tai spalvos atgaivinimui pats tas. O ir žaidimo nėra – tiesiog kaip įprastą kūno kremą pasitepi ir pamiršti. 🙂

Bet jo, savaiminis įdegis tokia rutina, kuri reikalauja dėmesio ir, deja, nesilaiko ypatingai ilgai, nes tokia jau ta mūsų oda. 😁👏

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: