Lietuvoje jau galima įsigyti Charli D’Amelio kvepalus „Born Dreamer”

born dreamer kvepalai

Naujienos naujienėlės – o šį kartą kvepalų pasaulyje. 😁 Kvepalų šeimą papildė naujas aromatas, kurį galima įsigyti jau ir Lietuvoje – Tik Tok žvaigždės, šokėjos Charli D’Amelio sukurtas aromatas „Born Dreamer” jau parduotuvių lentynose. 

Aprašomas produktas taip:

Born Dreamer by Charli D’amelio EDT 

Gėlių / vaisių aromatas moterims

Tu gimei, kad svajotum: tau lemta turėti drąsiausių vilčių ir nuostabiausių svajonių. Todėl mes sukūrėme aromatą, kuris atitiktų tavo prigimtį ir tu jaustum, kad jus sieja bendrumo chemija. Aromatas prasideda ryškia, spindinčia Anžu kriaušių nata ir skleidžiasi kaip jazminų žiedlapių puokštė, apgaubta šiltu kašmyro, medienos ir gintaro dvelksmu.

Mūsų svajonė – saugoti tave ir planetą, todėl mūsų produktas yra veganiškas, be dažiklių, pagamintas naudojant natūralų cukranendrių alkoholį ir tvariai surinktus jazminų žiedus. Aromato buteliukas taip pat yra visiškai perdirbamas ir pakartotinai papildomas.

Mane šiek tiek nuvilia tai, kad kvepalai yra EDT – tiesiog tuealetinis vanduo, o ne EDP. Bet džiaugiuosi tuo, kad pakuotė yra papildoma ir, antrą kartą norint įsigyti kvepalų – jų didesnis kiekis kainuos mažiau ir nereikės pirkti dar vieno buteliuko. 

Aromato DNR

Aromatas prasideda ryškia, spindinčia Anžu kriaušių nata ir skleidžiasi kaip jazminų žiedlapių puokštė, apgaubta šiltu kašmyro, medienos ir gintaro dvelksmu.

Natos man pasirodė įdomios. Nors ir nelabai mėgstu gėlių/vaisių aromatus, tikrai prieisiu pauostyti – galbūt nustebins? 😁 

Charli apie BORN DREAMER

„Kai dėviu „Born Dreamer“, jaučiuosi pasitikinti savimi. Kad ir kokios didelės ar mažos būtų tavo svajonės, tikiu, kad kiekvienas gimė svajotoju.”

Charli D’Amelio

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: