Į ką verta atsižvelgti prieš perkant rankinę?

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Pirkdami rankinę paprastai žiūrime tik į jos išvaizdą ir į tai, ar ji derės prie likusio garderobo. Tik nedaugelis iš mūsų žino, į ką atkreipti dėmesį perkant rankinę, kad ilgus metus galėtume džiaugtis puikios kokybės gaminiu. Tad, į ką atsižvelgti renkantis?

Į ką atkreipti dėmesį perkant rankinę?

Niekam ne paslaptis, kad kokybiškiausios rinkoje esančios rankinės yra pagamintos iš natūralios odos. Dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį perkant odinę rankinę, sąrašas:

  • Rankinės paskirtis ir tipas

Dar prieš pirkdami, turėtume apsvarstyti, kam norime naudoti rankinę. Ar tai bus biuro rankinė, portfelinė, laisvalaikio rankinė, o gal kažkas elegantiškesnio? Yra iš ko rinktis, kalbant apie rankines, todėl prieš pradedant ieškoti, pravartu išsiaiškinti savo lūkesčius. Įvairių rankinių tipų galite rasti internetinėje parduotuvėje: bagsandmore.lt.

  • Tvirtinimo detalės, užraktai ir užsegimai

Dažnai žiūrėdami į rankines dėmesį sutelkiame į bendrą išvaizdą, pamiršdami labai svarbias detales. Visų rūšių sagtys, užraktai, užsegimai, metaliniai ratukai, kojelės ar užtrauktukai yra labai svarbi moteriškos rankinės dalis, todėl verta atkreipti dėmesį į tai, kaip jie pagaminti.

Reikėtų vengti plastikinių užtrauktukų, kurie neatrodo estetiškai ir gali būti pažeisti. Labai svarbu, kad visos metalinės detalės būtų kruopščiai pagamintos ir galvanizuotos. Tai neleis metalinėms dalims oksiduotis ir sumažins įbrėžimų riziką.

  • Odos kilmės šalis

Odos kokybę daugiausia lemia jos kilmės šalis. Tiesa, rankinės, pagamintos iš itališkos karvės odos laikomos vienomis geriausių pasaulyje. Tačiau tai nereiškia, kad kiekviena Italijoje pagaminta odinė rankinė bus garantuotai aukščiausios kokybės. Dažnai šūkis „pagaminta Italijoje” nereiškia itališkų žaliavų ar itališkos gamybos, o tik nurodo, kur vyksta galutinis rankinių apdailos procesas. Dėl šios priežasties labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, iš kur iš tikrųjų yra atvežta oda, iš kurios pagaminta mūsų rankinė.

  • Odos tipas ir apdailos būdas

Labai svarbu ne tik tai, kaip ir kur oda išdirbta, bet ir odos tipas. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad oda, iš kurios gaminama moteriška rankinė, būtų pagaminta iš aukščiausios kokybės, tankios ir vientisos odos. Taip turėsime garantiją, kad mūsų rankinė pagaminta iš geriausios medžiagos, kuri net po intensyvaus naudojimo nebus pažeista ar ištempta. Toks gaminys taip pat pasižymi unikaliu, natūraliu odos kvapu.

Be to, taip pat turėtume atkreipti dėmesį į visus susiuvimo ir pagrindinius apdailos elementus. Verta patikrinti, ar jie yra tvirtai pagaminti ir neturi matomų trūkumų.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: