Tuštučiai #9: atsiliepimai apie išbaigtas priemones

Paskutiniai tuštučiai šiais metais! Greitai tie metai praėjo, o ypač greitai pro akis man praskriejo gruodžio mėnuo. 😁 Stengiausi pasibaigti jau seniai lentynose buvusius produktus, nes kai kurie tikrai ilgokai jau atidaryti buvo. Vertinam!

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: malonaus saldoko kvapo, nepalieka riebumo jausmo, atgaivina odą.

Labiausiai nepatiko: dozatorius – norėčiau kitokio, išsitepti visą kūną užtrukdavo, dažniausiai tingėdavau, tai labai ilgai naudojosi.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: skaniai kvepia, nudažo vandenį gražia turkio mėlynumo spalva, puikiai “atmirko” seną savaiminį įdegį ir jis lengvai nusišveičia pirštine.

Labiausiai nepatiko: didoka kaina.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: unikalus ir malonus aromatas, smulkūs ir malonūs grudeliai, produkto masė susilietusi su drėgna oda suputoja, tai labai maloni šveitimosi patirtis, nieko panašaus iki šiol nesu bandžius.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
2/5

Labiausiai patiko: patogus dozatorius – pompa, nesukėlė dirginimo ar niežėjimo.

Labiausiai nepatiko: labai stiprus ir intensyvus kvapas, nemanau, kad labai sveika. be to, kažkaip, atrodo, trumpiau švari jaučiaus, naudodama šį prausiklį, nekartočiau.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: neapsunkindamas plaukų juos suminkštindavo, naudojosi labai skalsiai, palengvino iššukavimą, gražiai suglotnindavo nesulipinant plaukų. malonus aromatas, patogus dozatorius, sunaudojau iki paskutinio lašo ir neturiu prie ko prikibti.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: atlieka savo funkciją, gerai išsiplauna ir neapsunkina plaukų, suveikia akimirksniu, nereikia ilgai laikyti. priekaištų neturiu, patiko naudoti.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: seniai nemačiau produkto plaukams, kurio sudėtyje būtų tiek naudingų ingredientų. kaukę lengva naudoti, pasiskirsto plaukuose be didelių problemų, išsiplauna.

Labiausiai nepatiko: buvo sunku pastebėti efektą plika akimi, tai tiesiog tikėjau, kad darau gerą plaukams. 😂 nei jie glotnesni atrodė, nei šiaip kažkokie kitokie.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: užtenka tik uždėti, pamasažuoti 8 sekundes ir nuplauti – plaukai sušvelnėja ir tampa lengvai iššukuojami kaip po bet kokio kito ilgiau (1-3 min.) paliekamo kondicionieriaus. dažnai naudodavau po plaukų kaukių, kai jas palaikiusi tinginys užeidavo dar ir kondicionieriui skirt kelias minutes. 😁 tai šis sekundinis vandenėlis buvo TOP tokiomis akimirkomis.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: ypatingai malonus, imbierinius sausainius primenantis kaukės kvapas, kaukė riebi ir tiršta, naudodavau tada, kai trūkdavo plaukams “svorio” ir jie itin šiaušdavosi. tikrai švelnūs, birūs ir gražūs plaukai po kaukės, nors naudojau ilgai, visada maloniai primaitindavo plaukus, kai tik pasičiupdavau ją panaudoti. patiko.

Labiausiai nepatiko: -.

GREEN FEELS - Professional Volume apimties suteikianti kaukė plaukams

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5

Labiausiai patiko: paprasta plaukų kaukė, malonaus kvapo, plaukai po naudojimo minkštesni.

Labiausiai nepatiko: apimties nesuteikia.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: unikalus, komplimentus rinkęs aromatas. labai vykęs produktas, išsilaikymas vidutiniškas, bet tikrai ne prasčiausias. mielai kartočiau.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: švelnios odai, tačiau negailestingos nešvarumams. su malonumu sunaudojau, ne pirma pakuotė, vis pasiilgusi šių putų įsigiju. malonus produktas, atliekantis savo funkciją ir nesukeliantis neigiamų reakcijų.

Labiausiai nepatiko: jeigu patenka į nosį – graužia. 🙃 akis taip pat, tai negalima atsipalaiduot prausiantis. 😁

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: itin švelni ir standi puta tiesiog maloni naudoti. švariai prausė odą, sudirgimų nepastebėjau. su vitaminu c, kad ir kiek jis turi įtakos nuplaunamoj priemonėj.

Labiausiai nepatiko: kvapas. intensyvus, riečiantis nosį, primenantis citrusinį indų ploviklį. turėjau 40 ml – kelioninį dydį, tai pasiimdavau visur su savimi, kai keliaudavau, bet neįsimylėjau ir pilno dydžio nenoriu.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: įsigijau 15 ml miniuką pasibandymui, buvo visiškai aklas pirkimas, nes patiko pakuotė. 😁 kremas ypatingai patiko ir paliko gerą įspūdį – lengvas kaip debesėlis, susigeria čia ir dabar, nepalieka jokių plėvelių ar kitų nesąmonių. oda po kremo akimirksniu tampa šilko švelnumo ir tas švelnumas išlieka. patiko ir nedidelė kremo kaina, tikrai planuoju pirkti pilną pakuotę.

Labiausiai nepatiko: kvepia labai intensyviai, sunkiais prabangiais kvepalais, tai jei esi jautri kvapams arba oda netoleruoja – nerekomenduoju, kvapas MAX.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4.7/5

Labiausiai patiko: net nemaniau, kad sausas prausiklis gali būti toks patogus – smulkmena, bet niekur niekada neišsilies. įsiberdavau į šlapius delnus ir patrindavau – suputodavo granulės ir tada maloniai prausdavo veidą. sunaudojau su malonumu, tikrai kartočiau, oda po prausimosi labai švelni. iš pradžių bijojau naudoti kasdien, vėliau naudojau – nieko nenutiko, oda nesudirgo, kaip tik gal net jai labai patiko, nes kėlė mažai problemų. 😂

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: matomas efektas! kaukė labai patiko, po panaudojimo oda atrodė nuostabiai, makiažas gulosi puikiai. šiaip neskiriu daug dėmesio išnaudotoms kaukėms, bet ši tikrai verta dėmesio. nedidelė kaina, maloni kaukė, užskaitau.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
0.5/5

Labiausiai patiko: purškė tikrai malonia dulksna.

Labiausiai nepatiko: nemalonus kvapas, pasipurškus atrodydavo, kad oda dar labiau išdžiuvus. nepastebėjau ir raminimo efekto, kaskart kai reikėjo tokios pagalbos – gaudavau špygą. sunaudojau per sukąstus dantis.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: riebus, bet nelipnus ir malonus aliejus. nieko ypatingo, bet ir ne šiukšlė. po pirmo pabandymo dažnai nešiojaus su savimi ir greitai “iškabinau”. patiko.

Labiausiai nepatiko: rožių kvapas gal ne visai man skirtas.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: vienas mėgstamiausių antakių produktų – labai gerai fiksuoja antkakių plaukelius, o papildomai dar ir suteikia spalvą. sunaudojau iki paskutinio lašiuko ir dabar jaučiu, kaip trūksta. 🙁 Taupe spalva ideali blondinėms. su šia priemone labai gražiai antakius išeidavo pasidaryti, reik vėl užsisakyt.

Labiausiai nepatiko: -.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5

Labiausiai patiko: pats burbulas kvepėjo šokoladu, gražiai šnypšdamas sutirpo.

Labiausiai nepatiko: vanduo vonioje aromato neįgavo, ypatingos maudynių patirties nesukūrė, nekartosiu. man iš vonios burbulo reikia efekto, spalvoto vandens, malonių aromatų, kurie kutentų nosį ir maudantis, ne tik išpakavus burbulą. bet nieko – tapsiu vonios burbulų eksperte, čia tik mano pirmieji bandymai. 😎

Viskas, tiek priemonių išbaigti pavyko gruodį. Turiu daug pakaitalų ir daug besibaigiančių, tai kaip sakant – iki sausio galo atsisveikinu! 😁👏 

Kaip tie tuštučių įrašai? Patinka, ne, naudinga, ne? Laukiu jūsų feedback komentaruose! 

4 pakomentavo:
2024-01-03

Labai gerai, pasigaudžiau naujų rekomendacijų.Ačiū, kad rašot, skaitau nuolatos

Labai malonu, Saule, kad užsukat. 😊 Blogai labai apleisti šiais laikais, jūsų komentaras labai motyvuoja tęsti! ❤️

2024-01-04

Dėkui už įrašus ir tuštučius. Visai smagiai susiskaito. Viskas struktūruota.
Ir linkiu energijos ir malonių akimirkų Naujais metais rašant blogą.

Dėkui, kad skaitai! Ir labaaaai ačiū už tokį fainą palinkėjimą! ❤️🌸

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: