Tuštučiai #6: atsiliepimai apie išbaigtas priemones

Atsiprašau, kad po dviejų tuštučių dalių į blogą sukeliu iš karto 6 ir 3,4,5 nėra, bet jas patogiai gali rasti mano grožio instagrame. :))


Per rugsėjį pasibaigė ir beveik pasibaigė nemažai įvairiausių priemonių – 3 iš jų gavo maksimalų įvertinimą. 2 priemonėms, deja, turėjau parašyti 0/5… 💔

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: gerai išplauna plaukus, jie išties puresni ir su šiek tiek daugiau apimties.

Labiausiai nepatiko: galioja visiems mano bandytiems T-LAB produktams – dozatorius labai siauras, tai ilgiems plaukams “prisipumpuoti” priemonės tenka pavargti. 😁

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: plaukus kondcinionuoja, iššukavimą palengvina, laikyti pusdienio plaukuose nereikia. Sunaudojau ir nesiskundžiu, gaivus kvapas, primenantis aloe verą.

Labiausiai nepatiko: su silikonais, benzilo alkoholiu aukštai sudėtyje.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: efektas, žinoma. Tokios priemonės plaukų negydo, bet suteikia jiems matomą, sveikesnių plaukų efektą. Priemonę buvo paprasta naudoti – skystas aliejukas ant plaukų virsta kremiška konsistencija, palaikai keletą sekundžių ir nuplauni. Rezultatas – be galo gražiai krintantys, pirštuose slystantys plaukai. Ideali priemonė toms, kurio plaukai veliasi kaip išprotėję – po šios priemonės net šlapius plaukus galiu braukyt pirštais ir nestringa.

Labiausiai nepatiko: nu kad gal baisu piktnaudžiaut… 😁

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: suminkština ir kondicionuoja plauką, jis mažiau pučiasi. Su mažos molekulinės masės hialurono druska. Nedidelė kaina, ilgam užtenka.

Labiausiai nepatiko: nesugalvoju, bet smegenų neišsprogdino. 😁

INFLUX ĮVERTINIMAS:
0/5

Labiausiai patiko: maža kaina.

Labiausiai nepatiko: išmetu beveik pilną, nes nepatiko, kad netolygiai įdegi, sunkokai susigeria, skleidžia tą įdegio kvapą, negražiai plaunasi. Nepasiteisino, po kelių naudojimų nebesinorėjo, tai stovėjo, kol visai sugedo. Bjaurus reikalas, nepatiko.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: KVAPAS. Unikalus, prabangus, saldžiai viliojantis. Padrėkina, paminkština odą, bet labiausiai pakvepina.

Labiausiai nepatiko: gal kiek sunkokai susigeria, jei paimi daug priemonės, bet pats nėra riebus, jogurto konsistencijos.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Labiausiai patiko: liesa, neproblematiška dušo želė, plauna kūną, patogus atkemšamas kamštelis.

Labiausiai nepatiko: nežinau ar tik man ar ir dar kažkam taip būna, bet man tos natūralios dušo želės po kelių atidarymų pakeičia kvapą ir tarsi “parūgsta”??? nemoku paaiškinti, bet tik pirmą kart atidarius kvepia skaniai, vėliau atsiranda kažkoks nemalonus poskonis kvape, tai not a fan, su šiuo tas pats.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: neblogai pamaitina kūno odą, kvapas ilgai laikosi.

Labiausiai nepatiko: ne mano aromatas, tai ir naudojosi tas 70 ml visus metus, kadangi produktą radau pernai Rituals advento kalendoriuje. 🙂

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: žada matomus rezultatus po 2 dienų, aš pastebėjau jau po 1. Efektyviai suminkština kulnus, geriausia ką esu bandžius šiai sričiai. Įdomiausia, kad nustojus tept – neatsinaujino problema.

Labiausiai nepatiko: kremas toks nelabai skalsus man pasirodė ir sunaudojau labai labai greitai, bet ir turėjau mažą, 35 ml pakuotę. Esant kulnų problemoms pirkčiau dar kartą.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: lengvas, greitai susigeria, nepalieka balto šydo, didelė apsauga nuo saulės su 4+, didelė pakuotė už normalią kainą.

Labiausiai nepatiko: jeigu oda sudirgusi – graužia.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
0/5

Labiausiai patiko: žadamas efektas. 😂

Labiausiai nepatiko: kremą buvo labai sunku naudoti – jis nėr skalsus, toks “sausas”, visam kūnui išsitepti reikėdavo labai daug produkto. Produktas nekvepintas, turi tikrai nemalonų, rūgštų kvapą, kuris gan ilgai juntamas ir ant kūno. Sunku būdavo prisiversti jį naudoti – nemalonus kosmetiškai reikalas, kurio tikrai neišlaižiau iki paskutinio lašo, bet supratau, kad aš tikrai nepabaigsiu ir nenoriu to daryti. Kas liečia efektą – iš tikro nepastebėjau jo jokio. Nei kad plaukeliai mažiau įauga, nei kad pašvelnėjo oda ir būtų pasikeitusi drąstiškai, nei spuogelių mažėdavo nuo to kremo, tai tik dar mažiau norėjosi juo teptis. Pirkau pagal vieno žmogaus rekomendaciją, bet jau kokia 4 nuvilianti to paties žmogaus rekomendacija, tai jau nei domiuosi, ką tas žmogus rekomenduoja, nei perku kažką, nes tiesiog nepasiteisina, ne man. 😁 Grįžtant prie kremo – nekartočiau ir tau nerekomenduoju.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: KVAPAS. Jeigu reiktų apdovanoti labiausiai kvepiantį kūno šveitiklį, kurį man teko uosti – apdovanojimą duočiau šiam produktui. Taip pat patiko konsistencija – sausas druskos šveitiklis, bet minkštas it plastilinas.

Labiausiai nepatiko: trūko paties šveitimo – gan švelnus šveitiklis, su kuriuo pvz. niekaip neišeina nušveisti savaiminio įdegio likučių.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Labiausiai patiko: KVAPAS. Oi nerealus, saldus kvapas. Turėjau miniuką, 90 ml, bet imčiau pilną pakuotę. Taip pat po prausimosi oda labai švelni ir neišsausėjusi būna. Kai pirkau, galvojau išprotėjau sumokėti 9 eurus už 90 ml želės… bet verta! 😍

Labiausiai nepatiko: kad jau pasibaigė… 😥

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Labiausiai patiko: kai pirkau, sakiau “ale inovacija”, nes netikėjau, kad kažkas naujo gali būti. Bet yra. Peiliukas toks, kokio man pačiai dar neteko naudoti – plaukelius skuta itin švelniai ir labai arti – plaukeliai ilgiau neatauga. Net nenaudojant papildomų skutimosi priemonių, skutimasis pakankamai švelnus ir nedirginantis odos. Man padarė įspūdį, kotelį pasilikau ir nutaikiusi akciją pasiimsiu naujų peiliukų pakeitimui, nes po šito perėjus prie savo turimų – jie daug šiurkštesni ir labiau dirginantys. Labai patiko! Šita nauja linija turi ir skutimosi želę, šveitiklį bei raminantį serumą – jau dabar noriu išbandyt ir juos, nes jau turiu vilčių, kad irgi gali būti kažkas ypatingesnio, nei esu mėginusi iki šiol. 😌

Labiausiai nepatiko: nepateisino vieno pažado – plaukeliai vistiek įauga, nors žadama, kad apsaugo nuo įaugimo. Bet čia, manau, jau ne peiliuko kaltė – sakoma gi, kad plaukelius reikia skusti pagal jų augimo kryptį, o ne prieš. Aš visada skutu prieš, nes kitu atveju nebūna pakankamai švelnu, kaip aš noriu. 🙂

Nu tai va, tiek mano nuomonės apie šituos pabaigtus produktus. Kaip visada – paspaudus ant dominančio produkto, mano palikta nuoroda nuves tave tiesiai į jį, tai Tu atsipalaiduoki ir, jei domina, tik spūstelk. 🙂 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: