Atsiliepimas: Maybelline Tattoo Brow Up To 36h – antakių pieštukas su šukelėmis

maybelline atsiliepimai

Man tikrai patinka bandyti priemones antakiams. Nežinau kodėl, bet kas kart gavusį galimybę išbandyti naujus šešėlius, pomadą, pieštuką ar kitą priemonę antakiams formuoti – man patinka, skubu tą daryti pirmiausia. O ir iš namų išeiti be dailiai suformuotų ir užpildytų antakių man sunku – rodos, kad kažko gi trūksta. 


Visai neseniai mano kosmetinėje atsirado šis Maybelline Tattoo Brow pieštukas. Drožiamas, su antakių šukelėmis kitame pieštuko gale. Ir aš taip įsimylėjau šią priemonę – vienas geresnių kada nors bandytų pieštukų antakiams, kokius tik teko bandyti. Kas mane taip sužavėjo? 

Pigmentacija – 10 balų

Pirmiausia mane nustebino pieštuko minkšta, kreminė konsistenicja. Nors ir turiu tikrai gerų antakių pieštukų, nei vienas nėra toks minkštas ir taip stipriai pigmentuotas. Pieštuku užtenka vos priliesti antakių odą ir pati nepajunti kaip jau dažaisi. Deja, šita pieštuko savybė, ko gero, nelabai patiktų pradedančiosioms ar toms, kurioms sunku valdyti itin pigmentuotas ir ryškias priemones antakiams.

Iš pat pradžių net ir man tai buvo gan nemažas iššūkis, nors aš savo įgūdžius dažytis antakius vertinu tikrai labai gerai. Tokia stipri pigmentacija naudinga tuomet, kada tu įpranti prie jos – nereikia ilgai vargti iki kol užpildai antakių praretėjimus. Be to, priemonė ilgai lieka ant odos, minkšta konsistencija labai gerai sukimba su oda – nenusitrina priemonė dienos eigoje.

maybelline new york antakiu piestukas
maybelline new york antakiu piestukas ant veido
maybelline new york antakiu piestuko sukeles

Na ir atspalvis priemonės yra pakankamai šaltai rudas, todėl nereikia vaikščioti pusryžiais antakiais. Man tai yra didelis pliusas ypač dabar, kai vėl papildžiau blondinių gretas.

Kokybiškos šukelės

Kaip ir minėjau, kitame šio antakių pieštuko gale yra šepetėlis-šukelės. Taipogi labai kokybiškos, šereliai ilgi ir jų daug, tad vienas malonumas skirstyti priemonę, šukuoti antakius. Dabar visada kai reikia antakių šukelių, čiumpu šitą pieštuką ir naudoju būtent kartu su juo esančias. Net pasibaigus antakių pieštukui pakuotę būtų gaila išmesti dėl tikrai kokybiškų šukelių. Palengvina josios darbą, ypač jeigu prisidirbti su pieštuku ir pabrėži per daug.

Minusų nėra daug

Vienintelis minusas, kurį galėčiau išskirti apie šį pieštuką – gan sunkiai jis drožiasi. Mano spėjimu, jis tikrai nėra medinis, labiau plastmasinis. Tas trukdo lengvai ir be didelių pastangų pasidrožti pieštuką drožtuku. Dar vienas minusas, kurį turi visi pieštukai – sunku palaikyti jį smailų. Atbunka po kelių piešimų, tada labiau tinkamas tik antakio tarpeliams užpildyti, bet ne tiesios ir švarios linijos brėžimui. Bet gi nieko tokio – tiesūs ir įrėminti antakiai jau seniai nebemadingi.

maybelline new york droziamas piestukas antakiams ryskinti

Išsilaikymas

Išsilaikymas, kaip ir jau sakiau yra super. Žadama, kad produktas laikosi ~36 val., tačiau aš nesugalvoju scenarijaus, kuomet kam nors reikėtų antakių pusantros paros ir ar aplamai sveika taip ilgai makiažą laikyti ant odos. Todėl galiu užtikrinti, kad visą dieną antakiai nepaplauks tai tikrai, o ar ilgiau viskas laikosi, duosiu užduotį išbandyti pačioms, nes kaip ir sakau – man tiek nereikia. 

Įsigyti verta, jei mėgsti antakių pieštukus, didelė pigmentacija negąsdina.
Neverta parsinešti į savo kosmetinę, jei su pieštukais nedraugauji visai, nekenti drožiamų priemonių, o stipri pigmentacija kol kas nėra labai saugiai skambanti sąvoka.

Antakiai greičiau auga vasarą. Dėl šilto oro ir dėl to,
kad paprastai daugiau judame.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: