Essence naujienos 2024 pavasariui/vasarai: ką verta įsigyti?

Essence prekės ženklas pažėrė tikrai nemažai naujienų į parduotuves. Turėjau progą išbandyti didžiąją jų dalį, tai jau spėjau ir nuomonę susidaryti. Noriu pasidalinti savo įžvalgomis ir pakomentuoti, kurias priemones pirkčiau ir pati, ir rekomenduoju tau, o kurioms gal ir lemta parduotuvių lentynose ir likti… 😛

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Spalva (20) tinkama šviesiaodėms, turi geltoną atspalvį, tai suteikia vedui šilumos, nesioksidavo. Labai gražiai dengiasi, nuo lengvo iki medium maskavimo. Labai gražiai atrodo ant odos, nesijaučia kaukės efektas. Puikiai sklaidosi tiek kempinėle, tiek šepetėliu. Labai vykęs produktas. Laikosi vidutiniškai, turiu riebią odą, tai būtinai fiksuoju T zoną sausa pudra.

Labai patinka, kad tint’tas turi SPF30, kadangi pati priemonė lengva – puikiai tinka pavasariui/vasarai, o papildoma SPF apsauga nuo makiažo produktų – tik pliusas. Retai sutiksi pigioje kosmetikoje SPF faktorių ir dar tokį padorų, 30. Nuo pat pirmo panaudojimo ranka kažkaip tiesiasi prie priemonės, tai ne tik kad sunaudosiu, bet gerai pagalvosiu ar neverta bus vasarai užsipirkti ir daugiau. Labai vykusi naujiena, 5/5.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Laikykite mane senamadiška, bet aš šitų filterių paskirties iki galo nesuvokiu. Kiek matau, daugiausia visos naudoja visam veidui, tada deda skystą pudrą, maskuoklius, o ant viršaus viską fiksuoja biria/kompaktine pudra. Tai kokia esmė buvo daryti spindesį, jeigu viską užmatizuojate makiažo gale? 😂 Nu ir mano odos tipui, kai poros ir taip matomos, dar dėti kažkokį švytėjimą = poros, pastebimos iš kosmoso. Suvokiu šį produktą kaip highligterį iškiliausioms veido vietoms, labiau su skin tint’ais ar išvis esant be makiažo, nes kai fiksuoji pudra, ate tam švytėjimui. Savo turimus tokius filterius maišau su kūno/rankų kremais, labai sveikai oda tada švyti. Bet po pilnu fiksuotu makiažu – nesuvokiu. Kalbant apie būtent šį produktą – kvapas nelabai patiko – kaip neskalbtų kojinių. Gan daug produkto vienu paspaudimu „išlenda”. Švyti gražiai, šiek tiek tirštokas sakyčiau, tirščiausias filter’is iš bandytų, kas šiek tiek apsunkina paskirstymą, bet susitvarkyti įmanoma. 4/5.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

Tepasi gražiai, be gumuliukų ir kitų nesąmonių. Pigmentuoti, tai nereikia storo sluoksnio. Gan patogūs – maniau bus tokia lūpdažio forma nelabai patogi. Mačiau pasisakymų, kad visiškai nesausina lūpų, bet sausinimas yra juntamas. Ne tragiškas, tačiau visgi čia matinis lūpdažis, turi jis to tokio sausumo. Nešiojasi vidutiniškai, patiko, kad gan gražiai ir tolygiai “nusivalgo. Taip pat, mano skoniui – spalvų asortimentas nėra labai gražus. 🙂 3/5.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5

Patogus šepetėlis, blakstienoms efektą suteikia puikų, bet byra ir padaro pandos akis. Tiek užtenka, kad niekada nebepaimčiau jo į rankas. 🙂 1/5.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5

Nelabai suprantu logikos, kodėl spalva 01 yra tamsesnė už spalvą 13. Gavau 01, tai ji gerokai per tamsi, oranžinė, oksiduojasi į dar tasmesnę. 🙂 Su kempine visai nepavyko pasidengti šitos pudros man, o šepetėliu – plėmais eina. Dengti rankomis – labai daug darbo, ta plaktos grietinėlės tekstūra visai nedėkinga. Stovi ant odos tarsi, stumdosi, nesusilieja su oda. Bet galiu pagirti, kad labai matiškas efektas ir labai maskuoja, bet kaukės efektas garantuotas. Nuotraukoms, fotosesijai kokiai – OK, bet realybėje atrodo baisiai ant odos. Nerekomenduoju, 1/5.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Gražus dizainas, užsitepa be spalvos, o po kelių minučių lūpos parausvėja, nes čia vienas iš tų su lūpų pH reaguojančių lūpdažių. Labai malonus jausmas ant lūpų, lūpos netampa barbiškai rožinės, to į pH reaguojančio ingrediento nėra per daug, tai visai patiko, tikriausiai vienintelė tokio tipo priemonė, kuri nuoširdžiai patinka. 5/5.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

Mano turima ir išbandyta spalva yra Dusty Rose. Šiaip spalvų pasirinkimas nėra didelis (4), tačiau manau, kad kiekviena sau gali rasti sau tinkamą. Gaivūs, lengvai sklaidosi, gražiai atrodo. Nėra pernelyg pigmentuoti, tai nėra rizikos prisidirbti. Patiko On ir Off mechanizmas, kuris neleidžia išspausti priemonės, atidarinėjant produktą, mat tubelė minkšta. Skaistalų formulė visai vykusi – nors ir nėra maksimaliai pigmentuota, neina dėmėmis, išsisklaido ir atrodo natūraliai.

Tokios priemonės kaip ši, labai tinka no-makeup makeup susikurti, nes net neatrodo, kad kažkas yra ant odos. Minimaliai “kilnoja” ir makiažo pagrindą, tai irgi visai vykusi naujiena, jeigu neieškai MAX pigmentuotų skaistalų. Galėtų būti didesnis spalvų pasirinkimas. 4/5.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Didelis kiekis permatomo gelio, kuris laminuoja ir fiksuoja antakius. Efektas patiko – patinka, kad muiliukas uždžiūva ir antakių plaukeliai sukietėja, nes pvz. E.l.f. tokio pat tipo priemonė man nesukietėja ir net praėjus pusdieniui galiu performuoti antakius, jie gali susivelti. Tai priklauso kas patinka tau – sukietėję ar ne antakiai. Gelis nepalieka baltų dalykų sudžiuvęs, svarbu tik pudrą nuo antakių nusivalyti, jei tokią dėjaisi prieš, nes su tokiais ir panašiais geliais susivelia. Nėra labai kompaktiška pakuotė ir šiaip – ar ne patogiau yra tokia želė tubelėje? 🙂 Vėl gi – tikriausiai asmeninis pasirinkimas. Šepetėlis šalia muiliuko irgi labai nice touch, padorus, išeina su juo susiformuoti viską, o kad pakuotėj visada būna – dar geriau. 5/5.

Tiek naujienų pasibandžiau. Ar tu jau spėjai kažką išbandyti, o gal kažką nusižiūrėjai? Pasidalink komentaruose. ❤️ 

1 pakomentavo
2024-03-15

Paskaičiau įraša ir galvoju. Norėčiau ko nors pabandyti ar vis dėl to ne. Greičiau ne. Dar iš Adveto visokių gėrybių yra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: