Atsiliepimas: Sheglam – Lightweight Matte Blush skaistalai

sheglam atsiliepimai

Šiandien skaistalai kaip niekada yra dėmesio centre. Anksčiau tiek daug makiažuose jo nenaudodavome, neakcentuodavome, o dabar – atrodo, be jų niekaip ir nė pro kur. 😁

Aptarsiu ir savo nuomonę pasakysiu apie dar vieną Sheglam produktą – kompaktinius skaistalus. Pernelyg daug negalvodama įsimečiau juos į krepšelį, kad papildyti turimą skaistalų kolekciją. Pasirinkau Let’s Escape atspalvį. 

sheglam atsiliepimai

Atspalvis ryškiai rožinis, tačiau labiau į raudonumą, ne į persikinę rožinę. 

Aprašymas:

This lightweight blush brings out a natural-looking, dewy, fresh glow to all skin tones! The ultra delicate texture allows the product to glide on your skin and blends seamlessly for an effortless and even application. Your beloved pinks, soft nude browns, and cool tones are all here! Apply to the hollow of your cheeks to contour the face or apply on your cheek bones for a little highlight.

Sklaidosi jie išties neblogai. Nors naudojant pirmą kartą atrodė, kad pigmentacija nėra didelė, visgi ji pakankama. 

sheglam atsiliepimai
sheglam atsiliepimai

Pakuotė graži, plastmasinė, viduje yra veidrodėlis. Produktą patogu paimti bet kokiu šepetėliu, jis nėra itin birus. Pigmentacija, kaip jau ir minėjau – pakankama, spalva pasirodo ir aplikuojasi ant veido be didelių pastangų. 

Vienintelis minusas, kurį pastebėjau – šie skaistalai labai labai greitai dinsgta nuo veido. Nors ir uždedu tikrai nemenką kiekį, jau po kelių valandų atrodo, kad nelabai kas buvo dėta. 

sheglam atsiliepimai
sheglam atsiliepimai

Sudėtis

TALC,MICA,SILICA,ZEA MAYS (CORN) STARCH,MAGNESIUM MYRISTATE,DIMETHICONE,TRIMETHYLSILOXYSILICATE,CAPRYLYL GLYCOL,ETHYLHEXYLGLYCERIN,TOCOPHERYLACETATE,PHENOXYETHANOL,RED 6 LAKE(CI 15850),RED 7 LAKE(CI 15850),RED 40 LAKE(CI 16035),YELLOW 5 LAKE(CI 19140)

Iš esmės man skaistalai patinka ir aš juos naudoju, tačiau tas nesilaikymas erzina ir turiu dubliuot būtinai su kitais, pvz. kreminiais skaistalais po apačia. O šie būna tokiam užfiksavimui, paryškinimui. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: