Atsiliepimas: Rimmel – Wonder Volume Thrill Seeker blakstienų tušas

rimmel atsiliepimai

Tušus vertinti labai lengva – jau dažantis įvertini ar malonu su juo dirbti, o jau vakare būni susidariusi nuomone dėl išsilaikymo ir kitų savybių, kurias patikrina einanti diena. 😁 

Aprašymas: 

Papuoškite blakstienas iki virpančios, jaudinančios apimtiems ir poveikiu! Pristatome naują Rimmel London blakstienų tušą Wonder’Volume Thrill Seeker. Išbandykite drąsią apimtį, kuri jaudina ir neapsunkina. 

rimmel atsiliepimai

Nu ką – tušas prisižada duoti apimties. Tai iš karto galiu pasakyti, kad jos jis neduoda. 😂 Bet be kita ko – tai neblogas blakstienų tušas. 

Šepetėlis yra smėlio laikrodžio formos. Tokia forma daugiau tušo duoda akių kampučiams – ir vidiniams, ir išoriniams. Per vidurį blakstienoms tenka mažiau tušo, todėl susikuria toks vėduoklės efektas. Žinoma, tokia forma nėra pati patogiausia dažytis blakstienas ir ypač, jeigu jas turite trumpas, o jūsų akys smulkios. Taip pat jis didokas, todėl tai dar vienas minusas mažų akių ir trumpų blakstienų savininkėms.

rimmel atsiliepimai
rimmel atsiliepimai

Kuo šis tušas, galbūt, šiek tiek išsiskiria iš kitų mano bandytų, tai juodumas. Tušas tikrai itin juodas, jo formulė be galo maloni ir gerai limpanti prie blakstienų. Tiesa, tušas gerai draugauja su šepetėliu ir bendradarbiauja – nepasikabina per daug ar per mažai, lengvai pasiskirsto. 

Gal dar paminėčiau tokį niuansėlį, kad sunkiai tušas sluoksniuojasi ir jei noris dar sluoksnio – palimpa blakstienos ir atrodo nekaip. 

Yra ir ruda šio tušo versija. Rudi tušai labai natūraliai atrodo, harmoningai, puikiai tinka tiek blondėms, tiek tamsiaplaukėms. Juodų plaukų savininkėms, ko gero, atrodytų keistai. 

Pakuotė tušo niekuo neišskirtinė, tik kad labai ryškiai raudona. Dizainas toks šiaip sau, urbanistinis, šaltas, paprastas. 

rimmel atsiliepimai

Tušas laikosi gerai, nebyra, netepa, jeigu akių vokus papudruoji. Mano akių vokai riebūs, retai koks tušas atsilaiko ten trintis į tuos aliejus odos, jeigu nepudruoju vokų sausa pudra. 

Tušas OK, bet šiame kainos lygyje, jei atvirai, tikrai yra geresnių. Šį kartočiau, jei būtų kokia akcija. 

 

Tušas tau patiks, jei: turi pakankamai ilgas blakstienas ir nori paprasto, itin juodo tušo. 

Tušas tau nepatiks, jei: tavo smulkios akys ir labai trumpos blakstienos. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: