Aromatai: Versace – Crystal Noir (edt)

Pribrendo reikalas papasakoti apie šį aromatą iš Versace. Nors jis man kaip ir kvepia, patinka ir viskas su juo iš esmės OK, pats aromatas labai lėtai naudojasi ir kažko tai man neprilipo iki galo. 

Natos:

Galvos nata:  juodieji serbentai, juodosios figos, našlaitės
Širdies nata:tuberozos, jostrai, jazminai
Bazinė nata:santalai, kašmeranas, vanilė, Heliotropai

Kvapas gėlių kategorijoje, išleistas 2004 metais. Tačiau nors ir senas, šis aromatas populiarumo nepraranda ir iki pat dabar šmėžuoja kvepalų mylėtojų sąrašuose. 

Aš šį aromatą gavau dovanų iš savo sužadėtinio – kartu buvo ir tokio pat kvapo dušo želė bei kūno kremas. Taip pat gavau ir gražią, talpią kosmetinę, kurią naudoju iki dabar. 😊 

Buteliukas fainas, pakankamai patogus kvepintis. Dizainas puošia lentyną, storas raudonas stiklas suteikia prabangos jausmą, o kvepalų kamštelyje paslėpta ikoniškoji Versace medūza – tikras saldainiukas smulkmenų ieškotojams ir dėmesio kreipėjams į jas. 😁☝️

Iš karto pasikvepinus kvepalais juntamas gaivus, gėliškas kvapas ir šiek tiek kokosų aromato. Bet tokio tikro kokoso. Kokoso kvepalų natose nėra, todėl labai įdomu, kad toks kvapas susidaro iš kitų ingredientų. 

Vėliau kvapas siplnėja ir kokosas ryškėja, mažai tų kažkokių gėlių beužsiuodžia – pudrinis, vanilinis ir kokosinis kvapas lieka ant odos, kuris gan padoriai ir skaniai skleidžiasi dienos eigoje. 

Esu gavusi keletą komplimentų šiems kvepalams, bet pati jais purškiuosi retai. Ir nežinau kodėl – galbūt man jie šiek tiek per stiprūs ir per aitrūs. Gal tiesiog ne mano. 

Kvepalai yra EDT (tualetinis vanduo), tačiau negaliu sakyti, kad išsilaikymas ar aromatas tokius primena. Ir kaina, ir visas jausmas bei aromatas, jo išsilaikymas nenusileidžia EDP, kuriuos turiu ar esu mėginusi. 

Man šie kvepalai primena paslaptingą, savimi pasitikinčią moterį. Ji turi ypatingą skonį, visada tvarkingai sušukuotus plaukus ir sidabrinius papuošalus. Jei šiuos kvepalus turėčiau palyginti su kokiu nors metų laiku, lyginčiau su žiema. Vėlyva, šaltoka žiema. 

Šleifo nėra, kvepalai itin intymūs. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: