Nagų priežiūra, kad jie būtų stiprūs, blizgantys ir sveiki

Moterys, neignoruokite savo nagų! Jie taip pat nusipelno dėmesio ir geros sveikatos. Sužinokime, kaip prižiūrėti nagus namuose.

Tokia pat svarbi kaip odos priežiūra yra nagų priežiūra. Ji apsaugo jus nuo infekcijų ir suteikia nagams sveikesnę išvaizdą. Ateikite, sužinokime, kaip prižiūrėti nagus.

 

Štai keletas patarimų, kuriuos ji rekomenduoja, kaip rūpintis savo nagais

1. Reguliariai kirpkite nagus

Tai darydami galite išvengti įaugusių nagų. Kad nagai būtų minkštesni, stenkitės juos kirpti netrukus po to, kai nusiprausiate duše ar vonioje. Naudokite nagų pilvelį, kad užapvalintumėte nagų kampus ar kraštus, dažnai nagų apdirbimui puikiai tinka frezos ir frezos antgaliai, kad procesas vyktų kokybiškai rinkitės iš salonams.eu

2. Naudokite nagų serumą

Naudodami nagus stiprinantį serumą galite atkurti savo nagus. Jūsų nagams, kaip ir kitoms kūno dalims, gali būti naudinga, kad jie būtų drėkinami. Pabandykite prieš naktį patepti migdolų arba avokadų aliejumi nagų odeles ir nagų dugną, kad jie netaptų sausi ar trapūs.

3. Visada laikykite nagus sausus ir švarius

Laikykite nagus atokiau nuo nešvarių ar drėgnų vietų. Tokios aplinkybės skatina po nagais veistis mikrobus, kuriuos pašalinti gali būti sudėtinga. Be to, ilgalaikis ir dažnas buvimas su drėgme gali padidinti nagų skilinėjimo riziką.

 

4. Valgykite sveiką daug baltymų turinčią dietą

Jei valgysite daugiau tokio maisto, kaip žuvis, migdolai ir pupelės, jūsų organizmas galės gaminti daugiau keratino. Tai baltymas, iš kurio sudaryti jūsų nagai. Be to, galite apsvarstyti galimybę kasdien vartoti maisto papildų, pavyzdžiui, biotino ir žuvų taukų, kurių galima įsigyti artimiausiame prekybos centre arba sveiko maisto parduotuvėje.

5. Būkite atsargūs manikiūro ar pedikiūro metu

Įsitikinkite, kad jūsų nagų meistro naudojami instrumentai yra švarūs ir dezinfekuoti. Paprašykite, kad jie vengtų liesti jūsų odeles. Kad sustabdytumėte pėdų ligų plitimą, įsitikinkite, kad tarp seansų pėdų vonelės valomos balikliu.

6. Nenaudokite šiurkštaus nagų lako

Nagai tampa silpnesni naudojant tuos, kurių sudėtyje yra formaldehido ir dibutilftalato. Be to, ilgai ir dažnai tepant pigmentines spalvas ant nagų, jie gali susilpnėti arba pagelsti.

7. Nustokite kramtyti nagus

Jei esate linkę kramtyti nagus, imkitės veiksmų, kad liautumėtės.

Gali būti sunku įveikti šį įprotį, tačiau tai labai svarbu, nes burnoje yra bakterijų ir mikrobų, kurie gali lengvai patekti į jūsų organizmą per dantų padarytus įbrėžimus.

8. Kaip kirpti nagų odeles?

Jūsų nagą ir nago guolį turi saugoti nago odelė. Apkarpydami ją, stumdydami į vidų arba kirpdami, sudarote kelią purvui, nešvarumams, muilo vandeniui ir mikroorganizmams, tokiems kaip grybelis, bakterijos ir mielės, prasiskverbti tiesiai į nago vagelę arba į gilesnius epidermio sluoksnius.

Dėl to gali atsirasti paronychija, skausmingi nagai, nagų lupimasis, skilinėjimas ir net susisukimas. Jums taip pat išsivysto nagų trapumas, grybelinės nagų infekcijos, taip pat bakterinės ir mielių infekcijos.

Kitą kartą darydamiesi manikiūrą ar pedikiūrą būkite atsargūs. Niekada nekirpkite, netrumpinkite ir nespauskite odelių.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: