Atsiliepimas: Manilla kosmetika – rabarbarų kvapo prausimosi emulsija

manilla kosmetika atsiliepimas

Braškės, vanilė, citrusai, tropikai, bananai, arbūzai.. visi šie kvapai man įeina į vieną ir tokią pačią kategoriją – įprasta. Kartais norisi savo nosį palepinti kokiu nors įdomesniu, ne tokiu pažįstamu kvapu. Taip ir susitikau su šia Manilla kosmetika Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija su agurkų ekstraktu | ODORE. Rabarbarai? Mintimis iš karto persikėliau į vaikystę ir norėjau pajusti rabarbarų kvapą. 

Kartais norisi rabarbarų

Prausimasis nėra kažkoks tai stebuklingas dalykas, ypač, kai ryte pramiegi ir tai padarai tokiu automatiniu režimu, kad nei kvapų spėji pajust, nei šiaip kažką pajunti – būni mintimis keliais žingsniais prieky ir stengiesi nepavėluoti. Tačiau retą kartą aš mėgstu ilgus dušus, kuomet ne tik pasimėgauju priemonių aromatais, bet ir atlieku daugiau žingsnių, nei įprastai: šveitimai, kaukės ir pan. Tokioms akimirkoms ir norisi kažko kitokio, nei kad naudoji ištisus rytus ir vakarus – pavyzdžiui, rabarbarų kvapo prausimosi emulsijos. 

manilla kosmetika prausimosi emulsija
dusas ivaizdine foto

Įdomi kvapų gama

Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija su agurkų ekstraktu | ODORE kvapas atsiskleidžia keliais etapais. Pauosčius priemonę iš buteliuko, tikrai užuodžiu rabarbarus. Prausiantis kvapas skleidžiasi, maišosi su vandens kvapu ir labiau užuodžiu agurkus ar ką kito, bet ne rabarbarus. Išsimaudžius nuo kūno sklinda ramiai aštrokas kvapas, primenantis vyriškas dušo želes. Ir gaivus, ir sunkus tuo pat metu, tačiau be galo malonus ir gerai nuteikiantis. 

Sudėtis

Parfumą kūno ir plaukų priežiūroje aš atleidžiu ir užsimerkiu, tai be to – sudėtis super. Glicerinas ir agurkų ekstraktas pasirūpina, kad oda po prausimosi neišsausėtų. Ir žinoma – švelnūs plovikliai ir putokliai jos nesausina, taigi prausimasis be galo malonus. Emulsija skalsi, prausia švariai. Pastebėjau, kad prastesnės sudėties dušo geliai labai putoja. Užsidėjus kelis lašus ant prausimosi kempinės, vėliau tą kempinę reikia, nemeluosiu, kokį dešimtį kartų skalauti, kad išskalauti tas putas. Geresnės sudėties priemonės ne tokios putojančios, tačiau tai netrukdo švariai nuprausti kūną. 

INCI: AQUA, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SORBITOL, LAURYL GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCERIN, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCOL DISTEARATE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, CITRIC ACID. 

Saugu, vidutiniškai saugu, nesaugu.
manilla kosmetika prausomsi emulsija rabarbaru kvapo odore

Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija su agurkų ekstraktu | ODORE man asocijuojasi su prabanga: minimaliai suputoja, švelniai prausia, skaniai kvepia ir yra gražiai įpakuota. 

Fun fact: kuo raudonesnis rabarbaro stiebas,
tuo rabarbaras yra saldesnis.​

manilla kosmetika prasuimosi emulsija odore

Rabarbarų kvapo prausimosi emulsija
su agurkų ekstraktu | ODORE

Kur pirkti: www.manilla.lt, "Manilla" kosmetikos salelėse
ir fizinėse parduotuvėse | Kaina: ~ 12 €

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: