Atsiliepimas: When – Wheat-y-Polish Enzyme miltelinis veido prausiklis

When® Wheat-y-Polish Enzyme miltelinis veido prausiklis

Per tiek metų visokio produktų testavimo maniau, kad mane nustebinti sudėtinga. 😁 Ir tada netikėtai gaunu iš Somore.lt siuntą, kurioje – miltelinis prausiklis. Na tikrai nesu TOKIO bandžiusi. 😎

Aprašymas:

Švelnus veido prausiklis pagamintas iš tradicinių korėjietiškų kviečių. Švariai nuplauna odą, padeda pašalinti negyvas ląsteles, sumažinti riebalų kiekį ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Šis miltelinis prausiklis pavirsta kreminėmis putomis, kai pridedama šiek tiek vandens. Valo nepanaikindamas odos barjero, suteikia odai švytėjimo ir elastingumo.

Šis produktas buvo įtrauktas į Cosmoprof Asia 2022 Cosmo Trends sąrašą.

Veganiškas/ be GMO/ ekologiškas/ tvarus.

Kilmės šalis: Pietų Korėja

Talpa: 30 ml

When® Wheat-y-Polish Enzyme miltelinis veido prausiklis
When® Wheat-y-Polish Enzyme miltelinis veido prausiklis

Produktas birus, dailioje, smėlio spalvos plastikinėje pakuotėje. Birumas ir konsistencija primena skalbimo miltelius. Milteliai lengvučiai, švelnūs. Pakuotėje yra tiesiog palikta tuščia ertmė, kuri slepiasi po dangteliu – produkto dozavimui. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai – maniau, tie grūdeliai braižys odą ir produktas man nepatiks, bet jau tos pačios dienos vakarą išmėginau (norėjau kuo greičiau įsitikint, kad esu teisi😂). Bet produktas mane maloniai nustebino.

Miltelių tereikia šiek tiek įsibarstyti į delną ir užlašinti keletą lašų vandens. Aš tiesiog pakišu delną po maišytuvu. Tada patrinu delnus vieną į kitą, kol susidaro kreminė konsistencija, kurią tada aplikuoju ant veido ir masažuoju kaip įprastą prausiklį.

when kosmetika atsiliepimai
when kosmetika atsiliepimai

Sudėtis:

Zea Mays (Corn) Starch (kukurūzų krakmolas), Sodium Cocoyl Isethionate (natrio kokoilo izetionatas), Sodium Lauroyl Glutamate, Maltodextrin, Dimethylimidazolidinone Rice Starch, Diglycerin, Allantoin (alantoinas), Papain (papainas), Aspergillus Ferment, Triticum Aestivum (Wheat) Seed Extract (kviečių sėklų ekstraktas), Sodium Metabisulfite.

 

Tai nėra prausiklis, kurį naudoju makiažui nuplauti. Jis labiau skirtas antram iš dvigubo valymo žingsniui arba tomis dienomis, kai nedėvi makiažo (arba jo dėvi labai nedaug). Po prausimosi veido oda ne tik jaučiasi švari, bet ir… švelni kaip kūdikio užpakaliukas. 😍

Oda po prausimosi tampa tarsi aksominė. Sudėtyje esantis Papainas (papain) tikrai efektyviai nušveičia negyvą odą. Visgi, dėl šios šveičiamosios savybės nenaudoju šio prausiklio kasdien rytas/vakaras. Kiekvieną dieną ir du kartus dienoje šveisti odą tikrai nėra rekomenduotina, nes eksfolijavimo užtenka 1-2 k. per savaitę. Tikiu, kad produktas sukurtas taip, kad būtų saugus naudoti kasdien, tačiau visgi galutinį sprendimą priimame kiekviena iš mūsų – mūsų oda, mūsų galutinis žodis. 😁 Mano pasirinkimas yra naudoti šį prausiklį kaip šveičiamąją priemonę, nors pripažinsiu, kad prie tos aksominio švelnumo odos po prausimosi tikrai galima greitai priprasti!

when kosmetika atsiliepimai

Vienžo, nors nesirenku šio produkto kaip kasdienio prausiklio, kaip šveičiamoji priemonė veidui ji šiuo metu yra mano mėgstamiausia, nes iki jos, prisipažinsiu, odos iš viso nešveisdavau. 😟

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4.5/5
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: