Atsiliepimas: T-LAB PROFESSIONAL plaukų priežiūros priemonės

t-lab priemones atsiliepimai

Kai gavau pasiūlymą išbandyti T-lab produktus – sutikau iš karto. Daug esu mačius įvairių rekomendacijų ir ne, tad buvo smalsu išbandyti pačiai. Produktai yra brangesnėje kainos kategorijoje, todėl prieš perkant tikrai norisi pasidomėti atsiliepimais jau išbandžiusių. 

Prieš gaudama produktų rinkinį pasakiau, kad: turiu plonus, greitai besiriebaluojančius blondiniškus plaukus, kuriems norėtųsi suteikti purumo ties šaknimis, o papildomo drėkinimo ir minkštumo – galams. Taigi, pagal mano norus buvo sudaryta tokia rutina: 

1. Plaukų plovimas

t-lab atsiliepimai

Kiekviena plaukų priežiūros rutina, žinoma, prasideda nuo plaukų ir galvos odos plovimo. Išbandžiau Natural Lifting apimties suteikiantį šampūną. Šampūnas bespalvis, gerai putoja, bet jeigu būnu panaudojus sauso šampūno ar daugiau formavimo priemonių – reikalingas antras šampūnavimas, nes pirmuoju nesuputoja. Tai reiškia, kad šampūnas gan švelnus yra ir manau, tiktų net trapiam, pažeistam plaukui ir jo netraumuotų. 

Kvapas nebūdingas šampūnams – skanus, parfumuotas, prabangus, bet visai „nešampūniškas”. Tai nėra blogai – man patinka skaniai kvepiančios plaukų priežiūros priemonės. 

Gražios visų produktų pakuotės, patogūs ir gerai veikiantys dozatoriai – man patinka. Duše buteliukai atrodo labai gražiai! 

t-lab atsiliepimai

Negaliu sakyti, kad plaukai vien nuo šio šampūno įgauna labai didelės ir pastebimos apimties, tačiau jie tikrai puresni būna nei plaunant plaukus su įprastais mano turimais šampūnais, kurie apimties išvis nežada. 

Taip pat šis šampūnas žada ir stimuliuoti plaukų augimą, kas visada yra tik papildomas pliusas, kuriam nei viena neprieštaraujame, manau. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

2. Atkurianti plaukų kaukė, tepama ir ant galvos odos

t-lab atsiliepimai
t-lab atsiliepimai

Toliau rutinoje po plaukų plovimo – kaukė. Išmėginau Coco Therapy Duo mask atkuriančią kaukę. Mane nustebino tai, kad kaukę reikia įmasažuoti į galvos odą, šaknis ir į ilgį. Niekada tokios kaukės nesu naudojus – šiek tiek bijojau, kad neišsiskalaus ir šaknys bus apsunkę, tačiau nieko panašaus nenutiko – ši kaukė gerai išsiplauna iš plaukų. Galvojau, kad kvepės kokosais, bet ne – kvapas panašus į šampūno, kitoks nei visų kokosinių kaukių ar kaukių plaukams apskritai. 

Kaukės konsistencija „liesa”, lengvai įsimasažuoja į plaukus. Kokosų aliejų mėgsta ne visi plaukai – visai neseniai skaičiau labai gerą įrašą, kurį kviečiu irgi perskaityti. Apie tai, kodėl tavo plaukai nemėgsta kokosų aliejaus:  

Aš vieno paties kokosų aliejaus plaukams nenaudoju, bet plaukų priežiūros produktai su kokosų aliejumi man labiau patinka ir tinka, negu atvirkščiai. Ši T-lab plaukų kaukė man irgi tiko bei patiko – plaukai minkštesni, paslankesni. O kadangi kaukė suformuluota tokia „liesa” ir gerai išsiplaunanti, džiaugiuosi, kad galiu pamaloninti ne tik plauko ilgį, bet ir galvos odą – ji pas mane labai užmiršta… 

Tiesa, nepasakyčiau, kad po kaukės plaukai transformuojasi ir tampa šilkiniais – čia toks labiau investicinis produktas, jie minkštesni, bet stebuklo per kartą nepasidaro. Tiesa, perkant produktą už 18 eurų, norėtųsi kažko daugiau iš jausmo pusės – bet kita vertus, prekės ženklas pasirinko nedėt silikonų ir nesuteikt to vau efekto po pirmo karto, bet produkto sudėtis papildyta kokosų aliejumi, proteinu, tai plaukui tai tikrai naudingi dalykai.

INFLUX ĮVERTINIMAS:
4/5

3. Žingsnis, kurio niekad nepraleidžiu – kondicionaviams

t-lab atsiliepimai
t-lab atsiliepimai

Skubu ar ne – kondicionieriaus plaudama galvą nepraleidžiu niekada. Esu įsitikinusi, kad šis mano pasišventimas leidžia man džiaugtis tikrai padoriais ir sveikais blondiniškais plaukais. Išmėginau Blond Ambition Purple Treatment kondicionierių. Tai produktas, patrauklus blondinėms, nes savyje turi geltoną spalvą neutralizuojančių violetinių pigmentų. Kondicionierius tikrai labai natūraliai neutralizuoja geltonį – nėra stipri priemonė, galima naudoti kasdien ir tokiu būdu palaikyti plaukų spalvą. Man iš šio kondicionieriaus trūksta paties kondicionavimo ir glotninimo. Šioks toks glotnumas juntasi, bet man asmeniškai patinka labiau plauką paslankesnį ir glotnų padarytis kondicionieriai nei šis. 

t-lab atsiliepimai

Blondinės žino – susirasti kokią nors violetinę priemonę, kuri nesausintų plaukų gali būti sudėtinga. Visgi tas dažymas nėra pats sveikiausias dalykas plaukui, o ypač kasdienis. Galiu patikinti, kad šis kondicionierius nutonuoja plauką jo nesausindamas, bet ir drėgmės pats iš savęs suteikia, mano skoniui, mažokai. Taip pat – gan sunkiai sklaidosi plaukuose, reikia labai daug priemonės visiems plaukams. Šis produktas yra pirmasis, kuris jau baiginėjasi, nors visus naudojau apylygiai laiko. 

Priemonę naudočiau ir pirkčiau tik nekenkiančiam tonavimui, bet glotninimui norėčiau atskiro kondicionieriaus. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
3/5

4. Apimtis, apimtis, apimtis! 

t-lab priemones atsiliepimai
t-lab priemones atsiliepimai

Kai pamačiau siuntoje šį Volume Booster apimties suteikiantį purškiklį – net cyptelėjau iš laimės. Taip man patinka tokie dalykai! Šį produktą ir išbandžiau greičiausiai. 

Aš nesu ta moteris, kuri moka formuoti savo plaukus. Viskas, ką sugebu – juos išsidžiovinti, susišukuoti, sugarbanoti (šiaip ne taip) ir ištiesinti. Visokių prikolų su apvaliais šepečiais – nemoku, nesugebu, neišeina. Todėl pilnai ir profesionaliai tokių formavimo priemonių negaliu įvertinti, bet galiu įvertinti iš nemokšos vištos pusės – ar verta mums tokioms įsigyti tokią priemonę ar ne. 😀 

t-lab atsiliepimai

Pasakysiu atvirai – verta. Verta ir čia iš viso šito rinkinio šis produktas yra tas, kurį mielai įsigyčiau ir naudočiau antrą pakuotę. 

Man patiko, kad šis purškiklis tarsi „padaugina” plaukų. Jie pasidaro purūs, jų atrodo daug daugiau, jie kažkaip atsiskiria vienas nuo kito. Jeigu tavo plaukai ir šiaip pučiasi – nemanau, kad tau dar to reikia, bet pas mane plaukai nė kiek nesipučia ir visada būna „prilipę” prie galvos – jokio judesio. 😀 Tai aš iš karto įsimylėjau šią priemonę.

Turiu panašų purškiklį, kuris kainuoja tris kart mažiau nei šis iš T-lab, bet tas pigesnis velniškai sulipina plaukus, jie pakietėja ir be galo veliasi po to – neina šukų įkišt. Man patiko, kad T-lab Volume boosteris plaukus lipina minimaliai, vos juntamai – jie šukuojasi ir nelimpa prie pirštų juos liečiant. Papildomas bonusas – produktas skaniai, labai skaniai kvepia. 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

5. Apsauga gėdos nedaro

t-lab atsiliepimai
t-lab atsiliepimai

Paskutinis produktas rutinoje – dar vienas purškiklis – Royal Detox. Purškiklis šiek tiek kondicionuoja plauką, tačiau visa jo esmė – apsaugoti. Dažnai nepagalvojame, kiek labai plaukams kenkia išmetamosios dujos mieste, saulės UV spinduliai, todėl šis purškiklis yra kaip SPF ir antioksidantas viename, tik ne odai, o plaukams. Kaip išprotėję perkame kremus nuo saulės ir tepamės odą, reaplikuojame ir saugomės, o kaip plaukai? Aš džiaugiuos, kad turiu dabar tokią apsaugančią priemonę plaukams – tikrai buvau apleidus ir leidau plaukams „patiems tvarkytis” su UV ir miesto užterštumo žala. Kadangi tikrai noriu ilgų ir sveikų plaukų – niekada daugiau nepraleisiu tokio žingsnio! 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
5/5

Rezultatai 

t-lab priemones atsiliepimai
t-lab priemones atsiliepimai
t-lab priemones atsiliepimai

Pasidariau plaukų nuotraukas po visos rutinos su T-lab priemonėmis. Kaip ir minėjau ne kartą, mano rutinoje trūko labiau glotninančios priemonės, pvz. kokio nors nenuplaunamo kondicionieriaus ar aliejuko. Aš visada rutiną užbaigiu kažkuo panašiu, nes blondiniškas plaukas reikalauja daugiau glotninimo nei bet koks kitas. Jei tik ko panašaus nepanaudoju – rezultatą matai nuotraukose – plaukai būna pasišiaušę, frizzy

Apibendrinimas 

Apskritai T-lab priemones naudoti man patiko. Mielai jas ėmiau ir naudojau, o ypač Volume Booster purškiklį. 😀 Pastarasis tapo mano mylimiausiu, o visi kiti produktai, rodos, lengvai pakeičiami kažkuo kitu. 

T-lab produktus rinkčiausi, jei norėčiau patikimų ir veikiančių natūralių priemonių be silikonų, druskų ir kitokių nesąmonių. Dažnai merginos nenaudoja natūralios kosmetikos, nes pasigenda to momentalaus efekto – bent jau su mano bandytomis priemonėmis, to staigaus efekto irgi nėra, tačiau plaukai tikrai atsidėkoja už natūralias ir saugias priemones vėliau. Kasdien girdžiu, kaip plaukai dainuoja ir dėkoja už UV apsaugą, kurią duoda Royal Detox purškaliukas. 😉 😀 

NUOLAIDOS KODAS

Jeigu norite išbandyti T-lab produkciją, turiu net -25% nuolaidos kodą, apsiperkant oficialioje svetainėje

  1. Eikite į www.tlabprofessional.com
  2. Įsidėkite norimas prekes į krepšelį 
  3. Suveskite kodą DOVILE25 
PR PACKAGE*
*tai padovanotas produktas arba paslauga su viltimi, kad dovanos gavėjas (blogeris) pasidalys nuomone apie produktą su savo auditorija (sekėjais, skaitytojais ir pan.). Siuntėjas (įmonė, kosmetikos gamintojas ar pan.) už tai nemoka ir nesiūlo jokio atlygio, o gavėjas neįpareigojamas informacija/produktu dalytis. Gavėjas pats nusprendžia ar gautą produktą/paslaugą pristatyti ir yra laisvas reikšti bet kokią nuomonę.
2 pakomentavo:

Vis žiūriu į šias priemones, reikės išbandyti 🙂 Ypač tą purškiklį! 🙂

jei išbandysi – labai lauksiu tavųjų įspūdžių! :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: