Atsiliepimas: Makeup Revolution – Maxi Reloaded akių šešėlių paletė

makeup revolution atsiliepimai

Nu ką, kaip ten su kosmetikos nusivylimais pas tave? 😁 Pas mane viskas formoj – pasitaiko, kaip sakant. 😂 Tai apie vieną tokį – šiandien. 

Aprašymas: 

Nuo šiol po ranka turėsite visas vaivorykštės spalvas. Makeup Revolution Maxi Reloaded Palette – tai nuostabiai sodrių atspalvių kolekcija – nuo šviesiausių iki tamsiausių. Jos dėka galėsite sukurti begalę kūrybiškų įvaizdžių.

Iš viso 45 matiniai ir blizgūs didelės pigmentacijos šešėliai leis atsiduoti fantazijai ir sukurti tokį akių makiažą, koks jums tuo metu šaus į galvą.

makeup revolution atsiliepimai

Makeup Revolution produktai nėra patys geriausi, bet nėra ir prasčiausi, ane? Tikrai galima šiame prekės ženklo asortimente rasti perliukų, bet ši paletė nėra perliukas. Kai pasidalinau savo pirkinių krepšeliu, kita blogerė Neringa  iš karto mane įspėjo, kad šita paletė nelabai. 😂 Nu bet kaip sakant jau buvau nusipirkus, o ir mano smalsumas nugalėjo tai negrąžinau. 

Didelė, 45 spalvų paletė, deja, tikrai nelabai. Labai kreidiška, šviesios spalvos visiškai negula ant vokų, o spalvotoms, net blizgioms, labai trūksta pigmentacijos. Sausa šešėlių konsistencija viską apsunkina – niekaip neina pasidaryti kažko ryškesnio, viskas dengiasi labai vos vos. Sklaidymas sudėtingas, sklaidosi viskas plėmais. 

makeup revolution atsiliepimai
makeup revolution atsiliepimai

Nepatiko nei viena šios paletės spalva. Tamsios spalvos – juoda, ruda su pigmentacija gal ir būtų patenkinamas reikalas, tačiau labai plėmuojasi ir nesisklaido, byra. Jeigu norisi susigadint nuotaiką darantis makiažą, tai ši paletė tame tiesiog ideali. 😂 

Žinoma, šiek tiek gaila ir beveik dvacoko, kurį išleidau jai ir kad dabar stovi nupirktas produktas ir skauda širdį išmesti. Realiai dar galvoju, jei turėsiu laiko ir noro, pabandysiu tą paletę išnaudot tiems visokiems eksperimentams, kai nesinori gadint mėgstamos paletės – nu ten pasigremžt, sumaišyt su kremu ir pasidaryt skaistalus arba sumaišyt su miceliniu ir prasivest spalvotą pravedimą. Nes kaip adekvati paletė akių makiažui ji visiškai nepanaudojama. 

Pamenu turėjau amibiciją pasidaryti pilką/nespalvotą akių makiažą, tai taip prasikeikiau su šia palete, o galutinis vaizdas buvo nelabai koks. 😂 

Iš ties tikėjausi daugiau iš šios paletės, nes aš turiu kitą Makeup Revolution paletę – Relaoded Velvet Rose ir ji tikrai patenkinama, su ja dažausi ir išgaunu tikrai gražių įvaizdžių be problemų. Bet ši didžioji tikrai neverta dėmesio. 

makeup revolution atsiliepimai

Ar rekomenduoju? Tikrai ne. Nebent nori išvystyt neapykantą akių šešėlių paletėms ir nebenorėti jokios paimt į rankas. 😂 

INFLUX ĮVERTINIMAS:
1/5
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama:
DAUGIAU APŽVALGŲ IR ATSILIEPIMŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: