Sezoninė odos priežiūra: Geriausi kūno kremai vasarai ir žiemai

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Keičiantis metų laikams, keičiasi ir mūsų odos poreikiai. Perėjimas nuo šilto vasaros oro prie gaivaus, šalto žiemos vėjelio atneša visiškai naujus odos priežiūros iššūkius. Norint išlaikyti sveiką ir sudrėkintą odą ištisus metus, labai svarbu suprasti, kaip pritaikyti savo odos priežiūros rutiną, ypač kūno kremus.

Vasaros odos priežiūros poreikiai

Vasarą dėl aukštos temperatūros ir drėgmės odoje gali padidėti riebalų gamyba, todėl padidėja tikimybė, kad oda ims trūkinėti ir bus riebesnė. Šiais mėnesiais svarbiausia rasti lengvą, bet drėkinantį kūno kremą. Ieškokite produktų su gelio pagrindo formule arba tokių, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties – galingo ingrediento, žinomo dėl savo gebėjimo išlaikyti iki 1000 kartų daugiau vandens nei jo svoris. Tai užtikrina, kad jūsų oda išliks sudrėkinta, bet nesijaus sunki ir lipni.

Be to, vasarą odą labiau veikia žalingi UV saulės spinduliai, todėl ji gali būti pažeista saulės. Rinkitės kūno kremus, kurių sudėtyje yra antioksidantų, pavyzdžiui, vitamino C arba žaliosios arbatos ekstrakto. Šios sudedamosios dalys padeda kovoti su saulės spindulių sukeliama laisvųjų radikalų žala ir padeda išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą.

Perėjimas prie rudens

Rudenį atvėsus orams, sumažėja drėgmė ir mūsų oda pradeda prarasti drėgmę. Tai pereinamasis odos priežiūros laikotarpis, kai nuo lengvesnių vasaros losjonų pereinama prie labiau maitinančių produktų. Šiuo laikotarpiu puikiai tinka kūno kremai su tokiomis sudedamosiomis dalimis kaip keramidai ir peptidai. Jie padeda atkurti natūralų odos barjerą ir sulaikyti drėgmę, todėl oda išlieka švelni ir elastinga.

Žiemos odos poreikiai

Žiema mūsų odai sukuria atšiauriausias sąlygas. Šaltas oras, vėjas ir patalpų šildymas atima iš odos drėgmę, todėl ji dažnai išsausėja, pleiskanoja, o kartais net atsiranda egzema ar kiti odos sudirgimai. Tai metas pereiti prie sodresnių, minkštinančių kremų. Ieškokite produktų, kurių sudėtyje yra taukmedžio sviesto, kakavos sviesto arba aliejų, pavyzdžiui, simondsijų ar argano aliejaus. Šie ingredientai giliai drėkina odą ir sukuria apsauginį odos sluoksnį, kuris sulaiko drėgmę.

 

Ypač jautrią ar sausą odą turintiems žmonėms gali būti naudingi kremai su avižiniais dribsniais ar alaviju. Jie pasižymi raminamosiomis savybėmis, kurios nuramina sudirgusią odą ir sumažina paraudimą bei niežulį, dažnai siejamus su itin dideliu sausumu.

Drėkinimo palaikymas

Nepriklausomai nuo sezono, labai svarbu palaikyti odos drėkinimą. Visada iš karto po maudynių tepkite kūno kremą, kad sulaikytumėte drėgmę. Jei norite dar labiau padidinti odos drėgmę, naudokite drėkinamąjį kūno prausiklį arba į vonią įlašinkite kelis lašus aliejaus. Atminkite, kad sudrėkinta oda yra laiminga oda, o kūno kremo pritaikymas prie besikeičiančių metų laikų yra paprastas, bet veiksmingas būdas užtikrinti, kad jūsų oda išliktų sveika ir skaisti ištisus metus.

Apibendrinant galima pasakyti, kad kūno kremo pritaikymas prie besikeičiančių metų laikų – tai ne tik sausumo problemos sprendimas, bet ir tinkamas odos maitinimas, kurio jai reikia esant skirtingoms aplinkos sąlygoms. Nesvarbu, ar vasarą reikia lengvo drėkinimo, ar žiemą reikia gausių apsauginių barjerų, suprasti ir patenkinti sezoninius odos poreikius – tai raktas į ištisus metus švytinčią veido odą.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: