Kaip išsirinkti kvepalus?

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės

Kvepalai – tai nematoma įvaizdžio dalis, kuri ne tik mums suteikia norimo aromato, bet ir padeda išreikšti individualumą. Dažnai vien tik iš kvepalų galime atpažinti artimą žmogų, suprasti jo kvapų skonį. Uoslė yra vienas iš penkių pagrindinių žmogaus pojūčių, o kartais mes užmirštame, kokia ji svarbi. Dažnai vien pažįstamo kvapo užtenka, kad atsimintume praeities įvykius.

Dailiosios lyties atstovėms kvepalai dažnai turi ypatingą svarbą. Kvepalai moterims internetu yra puikus pasirinkimas, jei iš anksto žinote, kokius kvepalus norite įsigyti. Tačiau, jeigu dar nesate  apsisprendusi, patariame apsilankyti parduotuvėje ir išsirinkti mėgstamą kvapą. O kad tai padaryti būtų lengviau, verta sužinoti apie juos daugiau.

Kas yra kvapo natos, koncentracija ir testavimas?

Kiekvieni kvepalai susideda iš skirtingų „natų“. Šios natos lemia bendrą kvapą. Yra trys jų sluoksniai – bazinės arba apatinės, vidurinės ir viršutinės. Visada pirmiausiai užuosite viršutines natas, o tik vėliau atsiskleis vidurinės ir bazinės. Paprastai viršutines natas jausite pirmas 5-15 minučių, vidurines – po 20-60 minučių, o bazinės gali atsiskleisti po kelių valandų arba net dienų. Skiriamos keturios pagrindinės kategorijos, į kurias grupuojami kvapai: gėlių, rytų, medienos ir gaivos natos, jos turi daugybę subkategorijų. Jeigu kvepaluose dominuoja rožių, pakalnučių arba gardenijų kvapas, kvepalai laikomi gėlių natų kvapo. Kituose kvepaluose gali dominuoti vaisių natos, pavyzdžiui, citrusų arba obuolių. Egzotiškuose kvepaluose yra aštrių natų, tokių kaip žvaigždinis anyžius ar net cinamonas. Vyriški kvapai taip pat turi įvairių natų. Muskuso kvapai yra sunkesnio, vyriškesnio tono, kiti gali turėti pušų ar net odos pagrindo kvapų. Natų supratimas yra naudingas įsigyjant kvepalus, nes galite geriau juos išsirinkti. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, žinodami vidurines ar bazines kvepalų natas, galėsite numanyti, koks kvapas atsiskleis po kelių valandų. Jeigu jums nepatinka tam tikri kvapai, venkite kvepalų su tomis natomis.

Kvepalai būna keturių skirtingų koncentracijos lygių. Didėjant koncentracijai, paprastai didėja ir kaina. Paprastai didelės koncentracijos kvepalai turi stipresnį kvapą ir ilgiau išlieka. Jie gali būti brangūs, tačiau kai kurie žmonės mano, kad didesnė kaina yra to verta. Didžiausia koncentracija vadinama kvepalais arba parfumu, o kvapas išlieka visą dieną. Maždaug šešias valandas išlieka parfumuotas vanduo arba eau de parfum. Trečia populiariausia ir dažnai perkama koncentracija yra tualetinis vanduo arba eau de toilette, o ketvirta mažiausia – odekolonas arba eau de cologne.

Prieš nuspręsdami įsigyti bet kokį kvapą, visada turėtumėte jį ištestuoti. Labai svarbu yra pabandyti juos užpurkšti ant odos, pavyzdžiui, riešo. Mūsų oda turi savo unikalų hormonų ir feromonų kodą, kuris gali šiek tiek ar net labai pakeisti kvepalų kvapą. Kartais tam tikras kvapas susilpnėja arba sustiprėja, o kartais pasikeičia visiškai. Tam gali reikėti laiko, todėl neskubėkite pirkti kvepalų.

PARTNERIŲ turinys*
*tai yra partnerių reklaminis turinys, už kurio turinį ir skelbiamą informaciją Influx neprisiima jokios atsakomybės
Reklama:
DAUGIAU STRAIPSNIŲ:
SKAITOMIAUSI:
Reklama: